Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnová komoda s tromi zásuvkami a zrkadlom Fiore

Kód: RANA038-2019
nedostupné
341,75 €

Parametre produktu

Farba: biela, prírodný odtieň dreva
Výška (cm): 90 cm
Šírka (cm): 112 cm
Hľbka: 45 cm
Materiál: mdf doska, dub
Prevedenie: soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Dizajnová komoda so zrkadlom do vašej spálne, kvalita, štýl, trend

Komoda je v spálni vždy praktickým "kusom" nábytku a najčastejšie potom na drobné oblečenie, spodnú bielizeň, alebo pyžamy. Komoda spálňu môže príjemne tiež dizajnovo obohatiť a komoda navyše so zrkadlom je pre interiér spálne skrátka potrebná, to vám potvrdí každá žena, ktorá sa chce páčiť.

Kolekcia Fiore, kde patrí aj táto zostava nábytku komody so zrkadlom, vás osloví nielen svojou eleganciou, ale aj vysokou kvalitou. Nohy komody a rám zrkadla sú vyrobené z dubového dreva. Ostatné, môžeme povedať bielej časti, sú vyrobené z mdf dosky. Nechýba a to je veľmi dobre, ani pomalé dovieranie šuplíkov. Nalepovacia grafika s motívom listov môže a nemusí byť na komodu nalepená, je to len na vás. Krásne, lesklé úchyty sú vyrobené z kovu. Celkový dizajn potom môže pripomínať tak trochu retro štýl, ale to je zámer výrobcu. V kolekcii ďalej môžete zaobstarať manželskú posteľ v dvoch rozmeroch miesta na spanie, šatníkovú skriňu a v spálni nemôže chýbať ani nočný stolík. Kolekcia Fiore patrí k veľmi kvalitným a cena je rozhodne veľmi príjemná. Poteší tiež veľmi jednoduchá montáž nábytku.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Turecký nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu interiéru. Nábytok vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových a krémových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn tureckého výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.


Rana Furniture
Spoločnosť založená v roku 1995 sa vo svojich začiatkoch zaoberala výrobou vysoko kvalitných sedacích súprav a kresiel. S rastúcim dopytom po nábytku do spální a jedální spoločnosť Rana pridala do svojho portfólia aj produkty z tejto rady. V súčasnosti vyváža Rana Fruniture svoje produkty iba do 10 krajín a to v Európe, na Strednom východe a v Afrike. Nábytok Aldo má tú česť byť jediný obchodný partner v strednej Európe a vďaka tomu Vám prinášame tento jedinečný a vysoko kvalitný nábytok do Česka, Slovenska a Poľska.

Viac z kolekcie

Dizajnový nábytok do spálne - kolekcia Fiore

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte