Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnová predsieňová skriňa Viyana

Výrobca: Hanah home
Kód: AG00328-2022
  • výška 200 cm, šírka 90 cm, hĺbka 35 cm
  • predsieňová stena, ktorá dáva zmysel
  • dizajnové spracovanie kombinácia odtieňov
  • materiál, laminát s hrúbkou 18 mm

nedostupné
435,81 €

Parametre produktu

Výška (cm): 200 cm
Šírka (cm): 90 cm
Hľbka: 35 cm
Hmotnosť: 48 kg
Počet balíkov: 3 ks
Farba: biela - prírodná
Materiál: laminátová doska 15 a 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Predsieň, večná téma, večná snaha o to, aby bola dostatočná na prvý dojem

Rovnako uprataná, štýlová, skrátka, aby prvý dojem z vašej domácnosti bol patričný. Riešenie je našťastie v dnešnej dobe veľmi jednoduché, pretože dnes je už rozhodne široký výber najrôznejšieho nábytku do predsiene. Ale na našich stránkach zo všetkého najviac radi pridávame skrátka designové kúsky, ktoré sú niečím iné. Originálne. Trúfame si tvrdiť, že originálna a iná je aj predsieňová stena, ktorú vám teraz predstavujeme. Úložný priestor, ktorý získate je taktiež prekvapivo veľký. Vďaka designu môžete rad veci ukryť. 

Predsieňová zostava, ktorá nám dáva zmysel a pristane jej to všade vďaka neutrálnemu, farebnému spracovaniu. Všetko vám zaistí na malom priestore, preto túto elegantnú predsieňovú zostavu radi odporúčame do rozmerovo menších predsiení, ale aj stredných, napríklad práve bytov panelákového typu. Obľúbený odtieň imitácie dreva orech v kombinácii s bielymi prvkami tiež patrí k veľmi žiadaným. Čierny odtieň v podobe kovových háčikov, úchytiek a podstavcov celej zostavy, sú naozaj veľmi originálne, v minimalistickom dizajne. Na našich stránkach si môžete vybrať z celého radu týchto minimalistických predsieňových zostáv v najrôznejších designoch a odtieňoch. Detailné rozmery všetkých dielov taktiež nájdete na ilustračných fotografiách.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte