Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnová stolička Wave v akcii

Kód: UN-S02
Dizajnové stoličky sú vo väčšine prípadov vyrobené v kombinácii materiálu kov a tvrdený plast. Využite bezkonkurenčné ceny.
nedostupné
98,25 €
49,13 €
-50%

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 83 cm
Šírka operadla: 41 cm
Výška operadla: 40 cm
Výška sedadla: 45 cm
Šírka sedadla: 46 cm
Hľbka sedadla: 42 cm
Nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 7 kg
Materiál: kov-plast vinyl
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Dizajnová stolička Wave v zľave

 


Máte radi zľavy a ste milovníci moderných designov a odtieňov? Potom vás môže určite osloviť dizajnová stolička Wave. A ak sa vám biely odtieň nepáči, môžete vyberať tiež medzi fialovou a čiernou farbou. 

 

V zľave posledný 1 ks stoličky v bielom odtieni.

 

Dizajnová stolička Wave má, alebo môže mať veľmi flexibilné využitie. Možno ju použiť ako jedálenskú stoličku, ale aj konferenčnú, alebo v neposlednom rade ako klasickú stoličku k písaciemu stolu napríklad v detskej izbe.
Stolička tiež ponúka trendy, moderný design v transparentnom prevedení. Sedák s opierkou boli vytvarované tak, aby boli maximálne pohodlné a čo najviac prispôsobené tvaru tela.V našej ponuke tiež nájdete dizajnovú stoličku Wave na kolieskach, tiež s možnosťou výberov odtieňov. Sedák a opierka z tvrdeného plastu o sile 12 mm. Konštrukcia stoličky chrómová. Nohy stoličky majú chrániče proti mechanickému poškodeniu podlahy. Doprava zadarmo po celej republike.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte