Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnový barový stôl Aston oak, white

Výrobca: Gaut
Kód: GA00109-2021
  • výška stola 91 cm, šírka 140 cm, hĺbka 61 cm
  • barový stôl do kuchyne pre rýchle raňajky
  • barový stôl do obývacej izby pre posedenie s priateľmi
  • kvalitný nábytok s certifikáciou od francúzskeho výrobcu

nedostupné
570,90 €

Parametre produktu

Výška (cm): 91 cm
Šírka (cm): 140 cm
Hľbka: 61 cm
Hmotnosť: 60 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminát 18-25 mm
Prevedenie: ABS hrana
Farba: svetlý dub-biela
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Barový stôl rozhodne povýši interiér na originálne miesto, stôl, ktorý využijete aj v kuchyni, pre rýchle raňajky

V posledných rokoch, sa barový stôl stáva celkom bežným prvkom v našich domácnostiach. Barový stôl, rozhodne v interiéri či už kuchyne, či obývacej izby pôsobí netradične a veľmi originálne. Ak vyberiete navyše dizajnový barový stôl, napríklad práve z kolekcie Aston, od francúzskeho výrobcu značkového nábytku, budete mať radosť nielen z originálneho dizajnu, ale aj z veľmi vysokej kvality. Barový stôl Aston určite prekvapí i veľkosťou úložného priestoru a vďaka tradičným, škandinávskym odtieňom, ktoré patria k veľmi neutrálnym, môže nájsť miesto v rade už vybavených interiérov.

Barový stôl ozvláštni váš interiér a povýši ho na netradičnú miestnosť, kde určite radi budete tráviť čas so svojimi priateľmi pri poháriku dobrého vína, či iného príjemného pitia. Barový stôl možno využiť ale aj v kuchyni pre menšie občerstvenie, či rýchle raňajky. Barový stôl skrátka bude praktickým doplnením vášho interiéru v každom prípade. Kolekcia Aston v škandinávskom dizajne, ponúka desiatky ďalších dielov nábytku a tak môžete v jednotnom móde zariadiť napríklad celú obývaciu izbu. Nábytok je certifikovaný, teda kvalitný a rozhodne vás tak kvalitou a detailným spracovaním poteší.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte