Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnový písací stôl s policou na zavesenie Ponti

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00246-2022
  • výška stola 72 cm, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm
  • výška police 24 cm, šírka 100 cm, hĺbka 20 cm
  • kovová konštrukcia, pre pevnosť a stabilitu
  • materiál laminátu vo svetlom prevedení imitácie dreva dub
  • v cene zostavy písací stôl a polica na zavesenie

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
303,48 €
227,61 €
-25%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 303,48 €

Parametre produktu

Výška (cm): 72 cm
Šírka (cm): 100 cm
Hľbka: 60 cm
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: lamino, kov
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Typ:: klasický

Elegantný písací stôl s policou na zavesenie, pre deti aj dospelých

Najviac táto zostava osloví dospievajúce deti, ale aj ako riešenie pracovného priestoru, napríklad v obývacej izbe. Vďaka elegantnému dizajnu potom písací stôl s policou, nebude nijako rušiť existujúce vybavenie obývacej izby. Zostava trochu pripomína industriálny dizajn, predovšetkým čiernymi, kovovými prvkami, ktoré vyzerajú úžasne. Policu samozrejme môžete zavesiť kdekoľvek, ale nám dáva najväčší zmysel práve nad písacím stolom.

Kovové konštrukcie zaisťujú pevnosť a stabilitu písacieho stola, nechýbajú ani praktické, malé šuplíky, aby naopak zostal pod pracovnou doskou dostatočný priestor pre voľný pohyb. Zostava je tak veľmi komfortná, sedenie pri písacom stole nie je stiesnené. Materiálom je spojenie, ako sme už uviedli z kovu a laminátovej dosky, vo vierohodnej imitácii dreva dub.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte