Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnový regál Mito white

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00266-2022
  • výška 161 cm, šírka 110 cm, hĺbka 25,5 cm
  • príjemná, ale aj praktická dekorácia do vášho interiéru
  • minimalistický dizajn v bielom prevedení
  • materiál, laminát 18 mm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
318,90 €
223,23 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 318,90 €

Parametre produktu

Výška (cm): 161 cm
Šírka (cm): 110 cm
Hľbka: 25,5 cm
Hmotnosť: 32 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: biela
Materiál: laminátová doska 15 a 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Priestranný, ale zároveň minimalistický regál

Pre niekoho aj originálna bodka, pri zariaďovaní interiéru, ktorý predsa len potrebujete niečím doplniť. Alebo tiež zaplniť, pretože vám chýbajú odkladacie police na knihy a v danej miestnosti máte zbytočne prázdny kút. Regály sa stávajú elegantnými dekoráciami v našich interiéroch a ich ponuka je skutočne veľmi rôznorodá. Regály v rôznych veľkostiach, šírkach, ale aj tvaroch a odtieňoch, regály, ktoré zo zlomok ceny môžu úplne zmeniť ráz vášho interiéru. Regál v bielom prevedení, si vieme predstaviť v obývacej izbe, kancelárii, ale napríklad aj študentskej izbe. A pokiaľ sa vám nekonvenčný odtieň a design páči, v súvisiacom tovare vám ponúkame ďalšie možnosti nábytku, pre spojenie s týmto regálom do jedného interiéru.

Ale pozor. Napadá vás, ako ešte je možné regál využiť? Áno, tušíte správne, pre optické rozdelenie jednej miestnosti na dve je tento regál ideálny a pre príklad uvádzame na ilustračnej fotografii regál v bielom prevedení, kde na tento účel, vytvorenie predelu, je regál využitý. Efektívne designy za viac ako dostupné ceny, riešenie bývania, ktoré vás rozhodne prekvapí.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte