Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dlhý, široký a bystrozraký písací stôl pre deti

Myslíte, že dlhý, široký a bystrozraký detský písací stôl je nadsázka? Rozhodne nie a my vám hneď povieme prečo. V našej ponuke písacích stolov, určených deťom, nájdete naozaj nepreberné množstvo designov a určite si každý z vás vyberie. A pre tohtoročnú jeseň, sme sa naozaj veľmi dobre pripravili, keby bohužiaľ opäť deti, ale aj vy rodičia museli zostať kvôli pandémii doma, deti na dištančné výučbe a rodičia zase na "homeoffice", teda práca z domu. A preto pre tohtoročné končiace leto a začiatok jesene, máme pre vás pripravenú tú najväčšiu možnú ponuku písacích stolov skladom, s doručením do týždňa vlastnými vozidlami, pretože naši vodiči vedia, ako správne doručiť nábytok bez poškodenia. Keby predsa len niekto z vás prišiel neskôr z dovolenky, s nami zvládnete všetko rýchlo zariadiť pre seba i vaše deti. 

Dlhé písacie stoly pre deti, pre jedno i dve ..

Na čo vlastne môže byť dlhý písací stôl užitočný? A je vlastne užitočný? Ale určite. Rad z vás pozná, či dokonca býva v panelákovom byte, kde pôdorys miestností je dlhý a úzky. A tak ideálnym riešením do takej detskej izby je predsa úzky, dlhý písací stôl, aby izbička zostala priechodná. Dieťa si rozloží učebné pomôcky do strán a vďaka dĺžke stola sa na pracovnú plochu dá položiť toľko vecí, ako na široký, ale kratši písací stôl. Veľakrát dosahujú také písacie stoly až 200 cm a rad rodičov tiež využíva tento typ písacieho stola pre dve deti, ktoré môžu robiť úlohy súčasne. V čase pandémie vôbec nie zlé riešenie, pretože aj výučba on line prebieha u detí súbežne. Napríklad práve na tejto fotografii, môžete vidieť písací stôl v bielom prevedení, od španielskeho výrobcu, ktorého dĺžka, či niekto hovorí šírka, činí 200 cm, hĺbka 47 cm a výška je 75 cm, teda adekvátna výška doporučovaná odborníkmi, pre deti školopovinné. Samozrejme každé dieťa má výšku inú a tak vždy je vhodná ku každému písaciemu stolu nastaviteľná stolička. To napokon platí aj pre nás "dospelákov". 

Dlhý písací stôl, je skrátka vítaným riešením a možno málokto z vás vôbec tušil, že aj také písacie stoly môžete kúpiť. Nám sa tento nápad určite do úzkej, dlhej detskej izby veľmi páči, je to veľmi praktické riešenie, vďaka ktorému zostane detská izba vašich detí priechodná a vzdušná.

Široký písací stôl pre deti a pánov chlapcov, písací stôl s nadstavcom

Prečo pánov chlapcov predovšetkým? Tí určite hrajú počítačové hry viac, než dievčatá a časom, ako vyrastajú, majú mnohí z nich viac a viac elektroniky na písacom stole, veľakrát aj dva tri monitory. A tak široký písací stôl, alebo chcete ak hlboký, sa rozhodne hodí. V pozadí sú umiestnené monitory a v prednej časti je stále priestor na prípravu do školy. Neveríte? Hĺbka stola sa vďaka nadstavcami navýši a navyše máte na rovnakom mieste 2 x viac plochy na odkladanie predmetov, ktoré aspoň nezaberajú miesto na pracovnej ploche, zostáva stále voľný priestor na prípravu do školy. Hĺbka pracovnej plochy 62 cm, hĺbka pracovnej plochy s nádtavcem 68,2 cm.

 

 

Písacie stoly s ľad osvetlením a veľkou odkladacou plochou, teda písacie stoly široké a hlboké sú skrátka veľmi obľúbené. Ich ponuka je veľká a rôznorodá, dokonca si môžete pomocou ovládača, meniť odtieň osvetlenia, možno voliť vždy medzi červenou, modrou a zelenou, ako kto chce a ako kto má rád. Samozrejme, že ku špecifickému dizajnu písacieho stola patrí aj herné stoličky, ponuka týchto vhodných stoličiek tiež k dispozícii na našich stránkach.

Bystrozraký, chytré stoly, ktoré na prvý pohľad nie je vidieť? Máme

Nemáte v detskej izbe už ani kúsoček miesta pre písací stôl, či iný nábytok toľko potrebný k vybavenie interiéru? Potom najjednoduchším riešením je zaobstarať písací stôl s detskou posteľou. A že týchto multifunkčných, chytrých riešení v posledných rokoch je. Naozaj vyberie si každý.


  

A tak nám určite dáte za pravdu, že dlhý, široký a bystrozraký písací stôl, nadsázka rozhodne nie je. Dnes je v bytovom dizajne naozaj všetko možné. A poschodová posteľ, ktorú vám na fotografii predstavujeme, nielen disponuje písacím stolom, ale disponuje aj šatníkovou skriňou, radom políc a samozrejme v neposlednom rade tiež lôžkom, pod ktoré sa všetko vojde a nezaberá miesto v izbe. A v malinkej izbe aspoň zostane vašim deťom miesto na hranie. Písací stôl úplne pokryje všetky potreby školáka, je dostatočne veľký aj široký. Písacie stoly, sú skrátka neoddeliteľnou súčasťou interiérov už niekoľko rokov, ale v čase pandémie, sme ich potrebu ešte viac ocenili. Písacie stoly by nemali chýbať v žiadnej domácnosti a ideálne pre vás dospelých, ale aj pre vaše deti zvlášť. Každý si zaslúži súkromie a naše písacie stoly, vám určite dajú zmysel a poriadok v tejto zložitej, mnohokrát neprehľadné dobe. A tak urobme všetko preto, aby my sme mali písací stôl čistý a prehľadný.