Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Do kuchyne a jedálne štýlový ohýbaný nábytok

V tomto týždni Vám predstavíme úplne nové kolekcie ohýbaného nábytku z bukového dreva, českého výrobcu, ktorý kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a moderný design. A ponuka nábytku do kuchyne a jedálne nás naozaj prekvapila. Žiadny zastaraný design, ale nové trendy, odtiene, to všetko s ohľadom na požiadavky dnešných zákazníkov. Veľkou výhodou je možnosť výberu snáď z najširšej ponuky morenia dreva, čalúnenie, či koženky. Nábytok do kuchyne a jedálne na zákazku.

Barová židle Ernie    

 

Stoličkám a kreslám do kuchyne, či jedálne patrilo v umelecko-remeselnej tvorbe našej civilizácie oddávna výnimočné miesto. Pri prechádzaní ponuky spoločnosti L.A.B. nájdete doklady o tom, ako výrobca k tejto výzve pristupuje, počas jeho viac ako storočnej existencie. Spoločnosť L.A.B., s ktorej výrobky sa budete môcť od tohto týždňa stretávať, bola založená v r 1883 p Bernkopem a v súčasnej dobe je to jedna z najstarších spoločností vyrábajúca ohýbaný nábytok na našom trhu. A čo všetko vám prostredníctvom nášho portálu môžeme ponúknuť?

 

Luxusné jedálenské stoličky, kreslá

Sú špecifické predovšetkým svojím ručným spracovaním laketníkov prepojených s operadlom. Jedálenská stolička vhodná nielen pre domácnosť, ale aj spoločenské miestnosti, hotely, reštaurácie, či kaviarne. Elegantný rad jedálenských stoličiek je výrazom triezvosti a reprezentuje predstavu účelného, trvanlivého a pohodlného zařizovacího predmetu. Bukový masív a náročné čalúnenie poskytuje širokú škálu kombinácií a tvarov. V ponuke tiež nájdete unikátny rad stohovateľných kresielok vytvorených na základe požiadaviek našich zákaznikov, predovšetkým potom smerujúcich na moderný dizajn a úsporu miesta.

Jídelní židle Albert v několika provedeních                      Křeslo Angel, moderní design

 

Ďalšiu skupinu nábytku pre vybavenie interiéru jedálne je tiež rad stoličiek v rustikálnom retro štýle. Z hľadiska tvarov ide o nadviazanie na štýl Art Deco z prvej polovice 20. storočia. Veľmi populárná a žiadaná rada na európskom trhu, pre svoju jednoduchosť a konštrukčnú tuhosť. Medzi obľúbené potom predovšetkým tiež patrí stoličky sviežeho dizajnu, ktoré vytvárajú príjemný dizajnový efekt v každej domácnosti.

 

Jídelní lavice Isabela

 

Ponuka nábytku do jedálne by nebola kompletná, ak by neobsahovala jedálenské lavice, ktoré sa stávajú čoraz viac a viac žiadané. Český výrobca ponúka teda kompletné vybavenie interiérov do vašich domácností. Ako doplnkový sortiment ponúka aj detské stoličky, vešiaky do predsiene a mnoho ďalšieho z kolekcií ohýbaného nábytku. Ponuka pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú kvalitu a elegantný dizajn.