Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Do malých priestorov multifunkčné riešenie nábytku

Už niekoľko rokov sa vám na našom portále nábytku Aldo, snažíme prinášať designy, ktoré sú vhodné pre malé interiéry. Prečo? Keďže väčšina z nás, skôr disponuje malým, než veľkým interiérom. Veľmi obľúbené sa stali naše multifunkčné designy predovšetkým detských postelí, pretože správny výber postele dokáže v detskej izbe ušetriť veľa miesta. Pri vybavovaní miestnosti, kde je potrebné šetriť každý centimeter, je vhodné každý kus nábytku pred jeho obstaraním dobre zvážiť. Miestnosť vopred rozplánovať. Aj v malej detskej izbe je potrebné zachovať zóny, ako na spanie, na hranie a na učenie. Ak zaobstaráte posteľ, ktorej súčasťou je aj ďalší nábytok, je šanca, že miestnosť bude priestranná a zostane vám v nej voľné miesto.

 

Dětská postel Lanka     Dětská postel Lanka grafit

 

 

Ponuka belgického výrobcu

Belgický výrobca vo svojich kolekciách ponúka naozaj originálny, praktický, multifunkčný dizajn. Či už sa jedná o kolekciu Bonny, ktorá okrem miesta na spanie ponúka moderný dizajn, písací stôl na vysunutie, rad úložných a odkladacích priestorov a predovšetkým tiež zábranu po celom obvode horného lôžka. Ale to stále nie je všetko, dôležitým aspektom pri výbere budú tiež zaoblené hrany, ktoré sú ďalším bezpečnostným prvkom tohto návrhu. Ďalšou výhodou je určite široká škála odtieňov, od svetlo ružovej, modrej, tyrkysovej, až po originálnu potlač grafity. Ďalšiu kolekciu, ktorú tento výrobca ponúka, je kolekcia Lollipop. Vďaka vyvýšenému lôžku možno vo vzniknutom priestore pod ním umiestniť výsuvný písací stôl a regál s látkovými boxami. Súčasťou postele je tiež aj zábrana okolo lôžka, schodíky so zábradlím a v cene postele je samozrejme rošt. Detskú posteľ môžete zaobstarať aj samostatne, alebo len s písacím stolom či len s regálom. A možnosť výberu sa nám predovšetkým u tohto výrobcu páči. Aj tu je ponuka farieb veľmi široká. Aj ďalšia kolekcia Pino prekvapí svojimi možnosťami! Dizajn detské postele ponúka v podstate plnohodnotnú náhradu za vybavenie detskej izby. Veľmi dômyselný dizajn od belgického výrobcu. Posteľ je tak ideálnym riešením rozmerovo malých detských izieb. V cene postele zaobstaráte okrem miesta na spanie aj písací stôl, komodu, regál so zásuvkami, zábranu pre bezpečnosť vášho dieťaťa a rošt. Ako vidíte, tak aj vďaka novým technológiám možno aj detský nábytok z masívu vyrobiť v modernom, veľmi praktickom dizajne.

 

Patrová postel Bonny     Multifunkční dětská postel Bonny

 

 

Ponuka francúzskeho výrobcu 

Multifunkčné postele s úložným priestorom od francúzskeho výrobcu, taktiež ponúkajú okrem klasických zásuviek ďalšie priestory, ako napríklad skriňu, komodu, police či vysúvací písací stôl, ktorý môžeme v prípade potreby kedykoľvek zasunúť späť do útrob postele. Jednou z najpredávanejších na našom portále, je detská posteľ Fabric multifunkčná so zabudovaným písacím stolom. U tejto kolekcie ide predovšetkým o ucelenú ponuku najrôznejších samostatných dielov. Aby ste získali predstavu, ako je kolekcia flexibilná, len pre postele výrobca zvolil hneď niekoľko riešení. Od klasickej postele ako najlacnejšie varianty, až po poschodovú posteľ so zásuvkou. Medzi obľúbené v tejto kolekcii patrí tiež komoda a šatníková skriňa. Ako poslednú vám ponúkneme kolekciu Battle, ktorá je tiež veľmi obsiahla a okrem multifunkčné postele, ktorú vám predstavíme, ponúka rad samostatných dielov na výber. Samozrejme tiež klasické prevedenie postele. Ponúka sa tak možnosť vybaviť detskú izbu pre súrodencov práve v kombinácii s multifunkčným dizajnom. Detská posteľ multifunkčná Battle je vyvýšená a v takto vzniknutom priestore pod lôžkom je využité každého centimetra. Súčasťou postele je písací stôl (udrží až 100 kg), police a malá šatníková skriňa.

 

Dětský nábytek Fabric    Dětská postel Sleep

 

Ako sami vidíte, multifunkčné postele sú do malej detskej izby naozaj ideálnym riešením. A že je z čoho vyberať, sa môžete na našom portále presvedčiť sami v kategórii detského nábytku v sekcii detské postele s úložným priestorom. Prajeme vám správnu voľbu pri zariaďovaní detskej izby.