Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Do Nového roka s nábytkom Aldo, 50% zľavy

Je už tradíciou na nábytku Aldo, že do Nového roka vstupujeme vždy s ponukou veľkých zliav na detský nábytok a rovnako s ponukou mnohých nových kolekcií. Novej kolekcie už pre vás pripravujeme teraz a aj v roku 2016 sa bude naozaj na čo tešiť, keďže výrobcovia prinášajú roka na rok stále komplikovanejšie a kvalitnejšie dizajn. Čo sa týka našej akciovej ponuky detského nábytku, tak tá je tento rok v znamení predovšetkým poschodových postelí a to so zľavou až 50%. A nejedná sa o nejakej nedoprodané, nepopulárne kusy nábytku. Akčnú ponuku poschodových postelí na prelome roka ste vytvorili vy, sami zákazníci. Do tejto ponuky sme zaradili poschodové postele, ktoré sa v roku 2015 stali najpredávanejšie. A tak až do konca januára budúceho roka môžete tieto postele zaobstarať za polovicu.

 

Poschodové postele s prístelkou

Do kategórie akčného detského nábytku sa zaradili aj poschodové postele s prístelkou od francúzskeho výrobcu. Šuplík môžete využiť ako prístelku ak do neho vložíte matrac, alebo ako klasický úložný priestor, ak matraci no šuplíku nedáte. Poschodová posteľ s prístelkou, ak si uvedomíme jej konštrukciu a to, že ponúka spanie až pre tri deti je riešením, ktoré ušetria najviac priestoru v detskej izbe. Dokonca nechýba ani odkladacia polica či úložné priestory pod schodíky.

 

   Patrová postel Bibliobed

 

Poschodovú posteľ Bibop a Swan môžete zaobstarať aj úplne bez šuplíku, potom je samozrejme jej vyhotovenie cenovo dostupnejšie. Poschodové postele v najrôznejších prevedeniach sa všeobecne v roku 2015 stali najpredávanejšie a tešili sa veľkej obľube vás zákazníkov. ich ponuku sme v tomto roku tiež veľmi rozšírili a rovnaký zámer máme aj pre nasledujúci rok. V tomto roku tiež vznikli nové kategórie a to poschodové postele z masívu pre dievčatá a poschodové postele z masívu pre chlapcov. Ponuka veľmi kvalitných postelí, ale aj detského nábytku či detských izieb z dreva borovice od dánskeho a belgického výrobcu.

 

 

Poschodové postele s úložným priestorom aj bez

Ďalšiou poschodovou posteľou, ktorá zaujala popredné priečky v predajnosti v tomto roku je poschodová posteľ Leo, tiež od francúzskeho výrobcu. Posteľ môžete zaobstarať so zásuvkou, ktorý možno využiť ako úložný priestor (nie prístelku), ale aj bez šuplíku ako lacnejší variant. Páči sa nám, že výplne odkladacích políc po celej dĺžke postele možno variabilne meniť, pretože sú obojstranné. A tak ak máte dve malé slečny zvolíte dve ružové výplne, ak máte chlapcov tak samozrejme zvolíte modrej výplne. A ak máte babu a chalana, môžete u jedného lôžka zvoliť modrú au druhého lôžka ružovú výplň.

 

  

 

Poschodové postele v akomkoľvek prevedení sú predovšetkým dizajnom, ktorý má za cieľ v detskej izbe čo možno najviac ušetriť miesto. To potom môžu vaše ratolesti využiť na hranie, alebo môžete umiestniť ďalší nábytok do interiéru vašich detí. Poschodové postele sú naozaj veľmi dobrou voľbou do malého priestoru a do konca januára tie najpredávanejšie navyše zaobstaráte naozaj za polovicu.

 

 

Ďalší detský nábytok za príjemnú cenu

Samozrejme, že v ponuke akčného detského nábytku nájdete v januári aj ďalšie designy, ktoré zoženiete s 50% zľavou. Napríklad už teraz je to veľmi praktická multifunkčná posteľ Charley, ktorá vďaka veľkým úložným priestorom a písaciemu stolu na vysunutie tiež ušetrí značnú časť z priestoru v detskej izbe. Ale v januári budú pribúdať ďalšie a ďalšie kolekcie, ktoré budete môcť zaobstarať v zľave. Rozhodne sa oplatí hneď zo začiatku budúceho roka našu akčnú ponuku sledovať, treba tam nájdete práve váš obľúbený produkt v zľave.

 

Dětská postel Finland

 

A v Novom roku dúfame, že pripravované kolekcie budú úspešné. Najviac nových produktov potom na našich stránkach nájdete už vo februári, hneď po najväčšie výstave nábytku v Nemecku. Do Nového roka sa však môžete tešiť aj na rad nových služieb, ale tie si zatiaľ ešte necháme pre seba, aby sme mali pre vás nejaké prekvapenie.