Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Do Nového roka, s novým nábytkom

Ak aj vy patríte medzi tie, že ako predsavzatie ste si dali konečne niečo urobiť s vašim bývaním, či proste túžite v Novom roku začať nanovo, potom prelom každého roka, je ideálnym obdobím hneď z niekoľkých dôvodov. Zimné popoludnie i večery sú dlhé a tak je dostatok času na zveľaďovaní domova, ale aj prelom každého roka, je u predajcov nábytku o veľkých akčných ponukách nábytku, o veľkých zľavách. Práve v tomto období máte mnohokrát možnosť, zútulniť váš domov za takmer polovičnú cenu. Je to dané nielen klasickými výpredaji, ale tiež tým, že vždy na konci roka sa snaží predajcovia nábytku mať všetko skladom a nábytok, ktorý sa nepredá, tak na začiatku roka zlacnie. Je s veľkou, výraznou zľavou, ktorá rozhodne v Novom roku poteší. Zľavy sú vo výške až 50%, takže nábytok naozaj kúpite za polovicu. A ako každým rokom, najžiadanejší to je detský nábytok a manželské postele.

Už tradične, ako každým rokom, poschodové postele

Snáď medzi najobľúbenejší nábytok v zľave, patrí všeobecne detský nábytok a z tejto kategórie, potom bezkonkurenčne vedú poschodové postele. Odpoveď na otázku prečo, je veľmi jednoduchá. Prevažná väčšina z nás disponuje len veľmi malým priestorom pre vybavenie detskej izby a ideálnym riešením, ktoré zaberie najmenej z priestoru, sú práve poschodové postele. Ich ponuka je veľmi široká a dizajn rok, čo rok viac dômyselnejší. Už to nie je len miesto na spanie pre dve deti, ale obstaraním poschodovej postele okrem dvoch lôžok získate tiež úložné priestory naviac, niekedy aj písací stôl, či šatníkovú skriňu, ktoré sú súčasťou poschodové postele. Sú aj poschodové postele pre tri deti, keď tretie miesto na spanie je za pomocou zásuvky do ktorej vkladáte matrac. Ale sú aj poschodové postele pre jedno dieťa, kedy vo vzniknutom priestore pod vyvýšeným lôžkom, získate miesto na ďalšie veci, napríklad písací stôl, ktorý potom nezaberá miesto v izbe.Patrová postel grafit   Patrová postel Tom

Hit tohtoročnej sezóny, detské postele v podobe automobilov

A to, najrôznejších tvarov i farieb. A nielen to. Výrobcovia nábytku išli ešte ďalej a tak dnes môžete detskú posteľ v podobe pretekárskeho auta zaobstarať aj s funkčnými svetlami, športovými autosedačkami a dokonca aj diaľkovým ovládaním. Kolesá a pneumatiky sú tak realistické, že nielen deti, ale aj dospelí často majú pocit, že auto je naozajstné. Len naštartovať a prejsť. Tento rok vôbec prvýkrát, sa detské postele tohto typu objavili tiež s možnosťou obstarania prístelky. A nejedná sa len o záležitosť určenú chalanom, v ponuke sú aj makety závodných áut v ružovom prevedení, samozrejme pre dievčatá. Ponuka je tento rok vskutku originálna, preto sa stala táto kategória nábytku toľko vyhľadávanou a úspešnú. Detské postele autá, ako je jednoducho pracovným názvom označujeme, budú mať svoje miesto v ponuke aj v budúcom roku.

Dětská postel Tobo   Dětská postel Finland

Súčasťou najdrahšie varianty detské postele na prvej fotografii, je rádio a vstupy pre slúchadlá, nabíjačka smart telefónu a ďalšie technické vymoženosti. Druhá fotografia predstavuje, ako možno veľmi prakticky vyriešiť spanie pre druhé dieťa, detská posteľ v podobe auta s prístelkou. Najčastejším odtieňom je potom červená, ktorú uvádzame a ružová, ďalšie odtiene na výber sú biela, anatracit, čierna, žltá, alebo modrá. Rovnako je tu ponuka detských postelí, napríklad v podobe autobusu, požiarneho auta, pirátske lode, princeznovskom koču a tematický zamerané, sú aj ďalšie diely detského nábytku, pre vybavenie detskej izby.

Kedy zaobstarať nábytok najlacnejšie?

Zásadne v januári. Ak sa chystáte na zveľadenie svojho domova, nákup nábytku, ale aj iných potrieb do domácností, je najlepšie v januári, keď sú naozaj, až polovičné ceny. Niektorí z predajcov, už záverom roka predstavujú, či upozorňujú na kolekcie, ktoré budú už v priebehu Vianoc, alebo hneď po Novom roku v akcii. Túto príležitosť nezmeškajte, pretože čo je dnes, nemusí byť zajtra. Vždy sa jedná o nábytok skladom a tak je v zľave naozaj len do posledného kusu. Vianoce môžete mať s nábytkom Aldo aj po Novom roku.

 

Dětská postel Ugo pro dvě děti