Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dômyselné riešenie pre detskú izbu

Ste stále presvedčení o tom, že keď máte pre svoje dieťa k dispozícii malú miestnosť, že nie je šanca ju zariadiť príjemne a prakticky? Myslíte si, že musí byť malá miestnosť preplnená nábytkom, aby sa do nej všetko potrebné vošlo? Ponuka dnešných dômyselných designov detského nábytku, predovšetkým potom nášho partnera francúzskeho výrobcu, vás presvedčí o opaku. Aj malá detská izba môže byť zariadená tak, že sa pokojne s jej návrhom môže zúčastniť súťaže o najkrajšiu detskú izbu. Detská izba sa dá zariadiť príjemne predovšetkým vďaka dômyselne ukrytým úložným priestorom a prakticky navrhnutým detským posteliam. Ty vôbec dokážu zázraky. A predovšetkým moderná detská posteľ bude v našom dnešnom článku mať hlavné slovo.

 

 

Prekvapivé úložné priestory v detskej izbe

Úložným priestorom nemusí byť len šatníková skriňa a komoda so zásuvkami. Úložné priestory sa môžu tiež skrývať v posteli, v písacom stole, alebo v originálne riešených regáloch s látkovými boxami. Úložné priestory môžu naozaj prekvapivo dodať detskej izbe na jeho elegancii, kráse. Stačí len vhodne vybrať a farebne zladiť.

 

     

 

Na ilustračnej fotografii, kde je v hlavnej úlohe bezpochyby detská posteľ Snoop s nadstavcom a radom šuplíkov, možno krásne vidieť využitie úložných priestorov. Tie sú vďaka dômyselnému dizajnu detské postele nemalé. Posteľ ponúka veľký nadstavec a pod lôžkom zase k dispozícii ďalšie šuplíky. Dokonca šiel výrobca tak ďaleko, že ako doplnenie dizajnu zvolil veľmi trendy sieťovina na uloženie či odloženie časopisov, ktoré môžu byť stále po ruke. Nič nebráni tomu, aby kolekciu Texto plne využíval tiež študent, alebo študentka. Navyše veľmi príjemná je určite v tomto prípade tiež obstarávacia cena. Detskú posteľ Texto využijete bezozbytku a náš portál ju pre akýkoľvek malý interiér detskej izby odporúča.

Postele s nadstavcom sa všeobecne stali veľmi obľúbené, pretože nadstavec dokáže naozaj pohltiť prekvapivé množstvo najrôznejších predmetov. Predovšetkým detských postelí s nadstavcom nájdete v našej ponuke celý rad. Nechýba ani typické chlapčenskú a typicky dievčenskú designy, ako je tomu napríklad v kolekcii Lovely Light, alebo Trend City na nasledujúcich ukážkach.

 

Dětská postel Finland   

Na nábytku Aldo vás môže osloviť dostupná obstarávacia cena detských postelí

 

Detská izba pre súrodencov

Aj tu pomôže problém s nedostatkom miesta vyriešiť predovšetkým obstaranie postele s dômyselným dizajnom. A pre viac detí určite najlepšie urobíte, keď im zaobstaráte poschodovú posteľ. Lôžka umiestnené nad sebou využívajú zbytočne prázdne miesto v miestnosti a navyše dnes je dizajn poschodových postelí veľmi príjemný.

 

 

Ďalšou možnou variantou je zase obstaranie detské postele s vysúvacím písacím stolom. Miesto v detskom izbu ušetríte nielen možným zasunutím stola pod posteľ, ale vlastne samostatné písacie stoly pre vaše ratolesti nemusíte vôbec kupovať. A že dokážu tiež zabrať miesta v danom interiéri.

Veríme, že našimi návrhmi najrôznejších riešení sme vás presvedčili o výhodách multifunkčných designov. Ponuka je veľmi široká a dnešný článok ukazuje jej malý zlomok. Dnes máte možnosť vašim deťom aj v malom interiéri vybudovať pohodlné a praktické zázemie.