Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Doprajte si nevšedný relax na záhrade! Máme pre vás niekoľko

Záhrada či terasa vyzýva k mnohým vonkajším činnostiam. Od záhradníčenia, domácich prác, venovania sa koníčkom, až po leňošenie na čerstvom vzduchu. Pokiaľ zostaneme u relaxácie, určite sa zhodneme na tom, že každý z nás potrebuje nejaký ten čas na odpočinok. A vaša záhradka vám k tomu dáva nemalý priestor. Poriadiť si na ňu môžete najrôznejšie kreslá, celé posedenia, ležadlá, hojdačky alebo siete. Poďte sa ale pozrieť, aké novinky pre relaxáciu vám ponúkajú aktuálne trendy. Možno ani netušíte, čo všetko si môžete na vašu terasu a záhradku obecne zohnať.

Záhradné hojdacie kreslá

Sadnúť si von, kochať sa prírodou, nechať sa hladkať slnečnými lúčmi a popíjať šálku dobrej kávy, to je určite viac než príjemná predstava. Taká realita môže byť aj u vás. Stačí si zakúpiť aspoň záhradné kreslo, aby ste si mali kam sadnúť, a vychutnávať si pohodu na balkóne, terase, pergole, či len tak na tráve na záhradke. Poohliadnuť sa môžete po klasických prevedeniach, ktorých je nespočetné množstvo, ale existujú aj modernejšie riešenia, na ktorých je možné sa i húpať. Tým je napríklad záhradné kreslo Cocoon alebo záhradné hojdacie kreslo Rimini.

obrázok kresla Cocoon

Záhradné kreslo Cocoon je zhotovené z eko ratanu. Syntetické vlákno s hrúbkou 3 mm je odolné proti všetkým poveternostným vplyvom. V cene 481,58 € je kreslo, stojan na jeho zavesenie a poduška bielej farby.


obrázok kresla Rimini

Netradičné a nadčasové záhradné hojdacie kreslo Rimini je vyrobené z kovu a materiálu textilene. Podušky sa jednoducho udržujú, sú jednoducho umývateľné a spolu s oceľovou konštrukciou môžete mať hojdacie kreslo počas celej doby na záhrade, takže aj v daždi. Zakúpiť ho môžete za 232,03 €.

Záhradné hojdačky

Nutnú dávku relaxácie prinášajú aj klasické hojdačky. Na jednu sa vojde viac osôb, takže aj hojdačka môže byť príjemným spestrením každej záhradky. Existujú aj varianty, kedy je možné si z hojdačky vytvoriť ležadlo. Ak sa vám páči takáto možnosť, môžete si zakúpiť aj takúto záhradnú hojdačku.

obrázok záhradná hojdačka OTE-008-SIMI

Záhradná hojdačka OTE-008-SIMI ponúka kvalitný mechanizmus pre sklopenie opierky chrbtu a možnosť funkcie ležadla. Kovová konštrukcia je ošetrená antikoróznou práškovou metódou. Látka podušky je veľmi jednoduchá na údržbu s dodaním 180 g polyestru. Pokiaľ sa vám táto hojdačka páči, zakúpiť si ju môžete za 221,58 €.

Záhradné ležadlá

Radi by ste si vonku napríklad aj schrupli? Nie je problém! K tomu úžasne poslúžia záhradné ležadlá. Na našom trhu môžete vyberať z ponuky najrôznejších typov. Vďaka modernému vzhľadu veľmi pekne vyzerajú ležadlá z eko ratanu. Aj my pre vás máme dva tipy. Prvým z nich je záhradné ležadlo Djerba a druhým je dokonca luxusná záhradná posteľ z ratanu.

obrázok záhradné ležadlo Djerba

Záhradné ležadlo Djerba z ratanu disponuje poduškou s odnímateľným poťahom, ktorý môžete vyprať. Vyzerá veľmi moderne a môžete k nemu zakúpiť aj ďalšie kusy záhradného nábytku z rovnakej kolekcie. Záhradné ležadlo Djerba si môžete zakúpiť za 517,93 €.


obrázok záhradná posteľ z ratanu

Chcete si dopriať naozajstný luxus? Potom vám ho poskytne záhradná posteľ z ratanu. Disponuje úložným priestorom, vankúšmi, matracom a strieškou, ktorá vás bude chrániť pred slnkom. Vďaka svojej veľkosti a dizajne síce patrí k cenovo náročnejším, ale všetko, čo na posteli vidíte je za cenu 1551,37 €.

Záhradné hojdacie siete

Možno ste ako malé deti túžili po hojdacej sieti. Nikdy však nie je neskoro na to si svoje sny splniť. Dnešné záhradné hojdacie siete sú naozaj podarené. Skvelým príkladom sú hojdacie siete Alicante.


obrázok hojdacia sieť Alicante

V tradičnej nemeckej kvalite predstavujeme hojdaciu sieť, kde je v cene 47,92 € tiež drevený závesný mechanizmus. Vybrať si môžete z niekoľkých dekórov látok, tak aby vám hojdacia sieť skvelo zapadla na vašu záhradku.

Všetky uvedené relaxačne prvky na záhradku môžete zakúpiť v internetovom obchode www.nabytok-aldo.sk, kde nájdete širokú ponuku záhradného nábytku, aj nábytku do interiéru.