Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Doprajte svojim deťom komfort pri učení

Pre každého rodiča by mala byť kvalita detského písacieho stola na prvom mieste. Detské stoly na našom e-shope dodržiavajú odporúčanú výšku pre zdravý vývoj dieťaťa. Máme pre vás detské stoly z masívu aj laminátu od kvalitných zahraničných výrobcov. Čo sa týka prevedenia, zaobstaráte u nás klasické varianty aj rastúce písacie stoly, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Výšku stola možno prispôsobiť výške dieťaťa, meniť je možné tiež sklon pracovnej plochy. Štandardným vybavením je už pojazd na klávesnici. Materiál, z ktorého detské písacie stoly ponúkame, je laminátová doska, alebo masív. A čo takisto nemôžete podceniť je správny výber detskej stoličky k písaciemu stolu. Bez nej, to naozaj nepôjde.

 

Klasické písacie stoly

Detské písacie stoly sú nutnosťou pre každého školáka, školáčku, študenta či študentkuNesmú chýbať v detskej izbe ani vašej ratolesti. Ak zariaďujete novú detskú izbu, obstarajte písací stôl už v zostave alebo samostatne. Je praktickým vybavením aj pre deti, ktoré pôjdu do školy treba až za tri roky. Designy sú veľmi moderné a praktické. Farby sú ladené do prírodných odtieňov, trendové sú v súčasnosti najmä detské písacie stoly biele, ktoré samozrejme tiež ponúkame. Stačí vybrať materiál, typ, farbu a rozhodnutie je za vami. Písací stôl pre dieťa by mal mať dostatočne veľkú pracovnú plochu, miesto na počítač, s ktorým je potrebné počítať dopredu, nesmí chýbať ani úložné priestory. Tie môžete získať napríklad formou pojazdných kontajnerov, nadstavcov, či regálov. Takýto dizajn ponúka napríklad belgický výrobca, v kolekcii nábytku Nixon. Jednoduché a veľmi praktické riešenie ako pre malé deti, tak školákov či dospelých. Zostava je veľmi efektná, pre prácu pohodlná. V prípade potreby možno kontajner na pojazdoch umiestniť napríklad mimo stôl, alebo voľne kdekoľvek v interiéri. Další písací stôl v modernom dizajne Sacha, ponúka francúzsky výrobca. Písací stôl s praktickým nadstavcom v podobe akéhosi kombinovaného regálu s komodou je naozaj veľmi praktický. Písací stôl môžete kúpiť aj bez nadstavca.

 

Dětská postel Snoop s psacím stolem Infinity

Rastúci písací stôl

Detský písací rastúci stôl je skvelou alternatívou, ktorá je praktická a zároveň šetrí vaše financie. Tento stôl vydrží vášmu dieťaťu až do dospelosti. Tieto stoly sú na našom portáli zastúpené ponukou nemeckého výrobcu, ktorý predstavuje detské písacie stoly s možnosťou nastavenia výšky pracovnej dosky, ale navyše aj jej sklonu. To oceníte v prípade, že chcete, aby detská izba rástla spolu s vašim dieťaťom, alebo máte deti rôzneho veku. Tieto rastúce stoly pre deti sa veľmi skoro zaradili medzi najobľúbenejšie na našom e-shope. Dizajn týchto písacích stolov možno označiť za veľmi moderné, využívajúce pestré, pastelové aj prírodné odtiene, ktoré sú do detských izieb vhodné. Písacie stoly pre dievčatá a písacie stoly pre chlapcov z našej ponuky, jednoducho pre školákov, sú tým najlepším riešením zdravého sedenia. Použité materiály sú kvalitné, čo zaručuje odolnosť, pevnosť a trvanlivosť.

 

Detská stolička k písaciemu stolu

Veľkým plusom detské stoličky pre školáka je nastaviteľnosť, vďaka ktorej je možné regulovať výšku sedadla. Tak môžete stoličku prispôsobovať postupne veku dieťaťa. Takéto detské rastúcie stoličky na našom portáli nechýbajú. Ponuka detských stoličiek je však oveľa rôznorodejšia. Máme klasické prevedenie, detské otočné stoličky, detské stoličky na kolieskach, ergonomicky tvarované a zaručujúce zdravé sedenie. Vyberať môžete z mnohých dizajnov a odtieňov, v prevedení, ako pre dievčatá, tak chlapcov. Detská stolička k písaciemu stolu je hlavným predpokladom na to, aby bolo pre dieťa učenie a písanie domácich úloh pri písacom stole pohodlné, a hlavne dodržiavalo zdravý spôsob sedenia. Kvalitná, polohovateľná a ergonomicky tvarovaná stolička z našej ponuky nesmie v detskej izbičke vášho školáka chýbať! Certifikovaná detská stolička Radius, od francúzskeho výrobcu, ovplyvňuje zdravé držanie tela a správny rast vášho dieťaťa. Detská stolička z kolekcie Radius, ktorú si môžete vybrať tiež v čiernom prevedení, ku kvalitným stoličkám rozhodne patrí. Anatomicky tvarovaná opierka chrbta i sedadla, možnosť nastavenia jej výšky, to všetko prispieva k jej kvalite. Na ďalšej fotografii, predstavíme stoličku pre deti z kolekcie Bonnie, od nemeckého výrobcu. Materiálom je tu kov, plast a látka, ktorá je priedušná a umožňuje cirkuláciu vzduchu. Možné nastavenie výšky sedadla pomocou jednoduchého mechanizmu, ktoré zvládne aj malé dieťa.

 

 

Nezabúdajte, že detská izba pre školáka a študenta, samozrejme tiež detská izba pre školáčky a študentky, má svoje pravidlá. Základom je vždy kvalitná detská posteľ, písací stôl so stoličkou a dostatok úložných priestorov. To všetko nájdete na našom portáli v kategórii detská izba pre školáka a študenta.