Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Drevený nábytok - nábytok z masívu

O detskom nábytku z masívu už bolo povedané snáď všetko! Každý rodič chce pre svoje dieťa to najzdravšie zariadenie detskej izby a to spĺňa jedine nábytok z masívu. Nábytok z masívu do detskej izby na Nábytku Aldo to je ponuka samostatných dielov nábytku, z ktorých si sami môžete zostaviť na základe vašich potrieb detskú izbu snov. My sa naozaj snažíme túto kategóriu detského nábytku z masívu stále rozširovať o nové a nové segmenty.

Detská posteľ z masívu

Aké postele u nás nájdete? Kvalitné detské postele z masívu vás prekvapia svojou odolnosťou a dlhou životnosťou materiálu. Pre deti tak zaobstaráte kvalitnú posteľ, ktorá vydrží nielen počas detstva, ale aj celého dospievania a po celú dobu, kým dieťa takzvane "opustí hniezdo". Vôňa dreva a prírodný materiál navyše poskytne príjemné prostredie a blahodarný vplyv na dieťa.

 

  

 

Ponúkame iba výberové detské postele z masívneho dreva borovíc, ktoré deťom zaistia plnohodnotný a výdatný odpočinok. Všetky ponúkané modely sú od belgického výrobcu a spĺňajú prísne požiadavky na bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť. Na povrchovú úpravu sú použité iba prírodné, ekologicky odbúrateľné farbivá a laky. Pri návrhu tvaru bola kladený dôraz na maximálnu bezpečnosť počas detských hier. Postele ponúkame v niekoľkých variantách vrátane veľmi obľúbených poschodových postelí. Všetky modely je možné jednoducho kombinovať s ďalšími výrobkami z radu masívneho nábytku pre deti a vytvoriť tak útulné detské kráľovstvo.

Detská posteľ z masívu s prístelkou

Určite veľmi obľúbené riešenie rozmerovo malého interiéru detskej izby sú postele s prístelkou. Šuplík, ktorý využijete ako ďalšie miesto na spanie av prípade potreby môžete kedykoľvek zasunúť. Deťom tak v priebehu dňa uvoľníte miesto na hranie. Ponuka postelí s prístelkou je veľmi široká a vybrať si môžete nielen postele z masívu, ale aj z lamina, či mdf dosky.

 

 

Na našom portáli si ku každému typu postele môžete v rovnakom dizajne nájsť ďalšie diely nábytku, ponúka sa tak možnosť vybavenia kompletnej detskej izby. Masív si stále drží svoju obľubu, designy dnes sú tiež moderné, nejedná sa iba o štýlové nábytky.