Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Drevo a jeho prirodzenosť

Drevo ako materiál na výrobu nábytku zďaleka neustupuje novodobým konkurentom, ako je kov, sklo či plast. Hrá dôležitú úlohu nielen pri výrobe štýlového bytového vybavenia, ale skvele sa uplatní aj na moderných kusoch.

 

Drevo je skrátka teple

 

Výhodou dreva, na ktorú poukazujú všetci odborníci, je v prvom rade jeho prirodzenosť na pohľad a pozitívny pocit, ktorý vyžaruje na dotyk. Drevo je skrátka teplé, príjemné a túto vlastnosť nemá žiadny zo spomínaných materiálov, ktorým je nahradené. Okrem toho má samozrejme ďalšiu výhodu, a to v podobe prírodného vzhľadu - kresba, či už čiastočne skrytá pod farebnými nátermi, je vždy originál prevzatý z prírody. Neopakovateľné hry rokov a sukov nedokážu napodobniť žiadne technológie, ktorými sa vyrábajú materiály s designom dreveného povrchu, či už ide o laminát, keramiku, papier apod. Drevený nábytok má niekoľko rôznych podôb. Môže byť celodrevený alebo sú jeho časti vyrobené z dyhy, nehovoriac o možných kombináciách s kovom a sklom. Tentoraz sme pre inšpiráciu na Aldu, vybrali nábytok vyrobený z masívu alebo prevažne z masívu a českých, resp. stredoeurópskych drevín. Tie totiž niekedy stojí neprávom v tieni tých exotických, hoci aj ony majú dobré vlastnosti, zaujímavú farebnosť i kresbu a predovšetkým sú zvyčajne lacnejšie. 

Komoda Pamina 30500000

 

Komoda z dubového dreva Ebenist 0687ENFI

 

Komoda Livio 20900810

 

Záverom

Ako môžete vidieť na priložených fotografiách, nábytok z masívu, môže mať v dnešnej dobe mnoho podôb. Od klasického vzhľadu, až po transparentne biele spracovanie.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.