Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Drevo, je najzdravšia forma nábytku pre vaše deti

Harmonické a zdravé prostredie plné pokoja je to, čo sa snáď každý rodič svojmu dieťaťu snaží poskytnúť. A preto aj my na našom portáli www.nabytek-aldo.sk sa snažíme zaradiť nábytok pre deti, ktorý má pozitívne účinky na pohodu človeka, o deťoch potom nehovoriac. V kategórii detský nábytok z masívu, nájdete nepreberné množstvo nábytku z dreva so štýlovými designy a modernými, funkčnými prvkami. Nábytok z masívu, už dávno nie je len v klasickom prírodnom prevedení, ktorý veľmi často deti nenadchol práve pre všedný dizajn. Dnešní výrobcovia nábytku s dreva do detských izieb sa snaží zaujať ako rôznymi odtieňmi, tak aj dokonca multifunkčnými designy. Pre vašu predstavu, vám niečo málo z tejto kategórie nábytku pre deti dnes predstavíme.

 

Detské postele z masívu

Kvalitné detské postele z masívu vás prekvapí svojou odolnosťou a dlhou životnosťou materiálu. Pre deti tak zaobstaráte kvalitnú posteľ, ktorá vydrží nielen počas detstva, ale aj celého dospievania. Vôňa dreva a prírodný materiál navyše poskytne príjemné prostredie a blahodárny vplyv na dieťa. Postele ponúkame v niekoľkých variantoch vrátane veľmi obľúbených poschodových postelí. Ponúkame len výberové detské postele z masívneho dreva borovíc, ktoré deťom zaistí plnohodnotný a výdatný odpočinok. Všetky ponúkané modely spĺňajú prísne požiadavky na bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť. Pre povrchovú úpravu sú použité iba prírodné, ekologicky odbúrateľná farbivá a laky. Pri návrhu tvaru bol kladený dôraz na maximálne bezpečie počas detských hier. Biela detská posteľ z masívu Pino, ponúka biely transparentný odtieň, ktorý je veľmi pôsobivý a belgický výrobca zachoval aj viditeľnú štruktúru dreva. Autor dizajnu kladie veľký dôraz na kvalitu a s tým súvisí aj materiál. Drevo borovice je riadne vysušené a bez kazov, nedochádza tak k neskoršej deformácii nábytku vplyvom prostredia. Druhá poschodová posteľ z masívu s policami Pino, v netradičnom usporiadaní, zaujme najmä tých, ktorí majú malý priestor pre vybavenie detskej izby a k tomu musí navyše slúžiť dvom deťom. Najviac miesta v izbe ušetríte správnym výberom detských postelí, poťažmo detské postele ako je riešenie miesta na spanie na poschodie. Nielenže poschodová posteľ zaberie menej miesta ako klasická dve lôžka vedľa seba, ale naviac poschodová posteľ má tvar do pravého uhla, môžete tak vyplniť prázdny kút. Nechýbajú ani praktické úložné priestory v podobe odkladacích políc.

 

Dětská postel Oliver

 

Písacie stoly z masívu

Pri výbere vhodného písacieho stola pre deti dbáme hlavne na správnu výšku písacie dosky, ktorá je úplne zásadná pre zdravé sedenie. Problém s rýchlym rastom detí môžu vyriešiť polohovacie stoly, ktoré majú rozsah nastaviteľnej výšky až niekoľko desiatok centimetrov a vydrží tak po niekoľko rokov.

 

    Patrová postel Mezzanine s psacím stolem

 

Navyše majú tieto písacie stoly často aj uhlové nastavenie vrchnej dosky, ktoré umožnia veľmi individuálne nastavenie pre najlepšiu možnú ergonómiu. Vyberať môžete zo širokej palety pastelových farieb aj prírodného vzhľadu. V ponuke sú len výberové stoly z masívu, ktoré ocení aj veľmi náročný zákazník. Prinášame vám detské písacie stoly z masívu, ktoré kladú dôraz na trvanlivosť, kvalitu a hlavne bezpečnosť detí. Detské písacie stoly z masívu majú dlhú životnosť, dajú sa polohovať, majú rôzne schránky, zásuvky a povrchovú úpravu vykonanú tak, aby sa hneď nezničila. Detský písací stôl z masívu Joan je mobilný písací stôl s kontajnerom. Veľmi praktické riešenie pre miesto na písanie prináša vo svojej ponuke detského nábytku dánsky výrobca. Základným odtieňom pre všetky kolekcie je biela, písací stôl aj kontajner tak nájde uplatnenie v každom z našich návrhov detskej izby. Kolieska sú opatrené poistkou, aby nedošlo k samovoľnému posunutiu nábytku. Pracovná plocha je dostatočne veľká aj pre využitie v študentskej izbe. Praktické je tiež možné umiestnenie kontajnera na iné miesto než pod stolom. Podľa potreby. V ponuke dánskeho výrobcu má vždy všetko praktický význam. Ďalší detský písací stôl z masívu Baru sa prispôsobí vášmu dieťaťu. Takže ak chcete, aby vášmu dieťaťu bol písací stôl plne prispôsobený, najlepšim variantom je rastúci detský písací stôl. V kolekcii Baru ponúka nemecký výrobca detský písací stôl z masívu v bielom prevedení, ktorý je doplnený modrými komponenty. Je tu tiež variant pre dievčatá, kedy modré komponenty sú nahradené ružovými. V prípade potreby zásuviek môžete kúpiť v rovnakom dizajne aj kontajner na pojazdoch a čo je dôležité tiež nastaviteľnú detskú stoličku. Tá by u rastúceho písacieho stola nemala chýbať, pretože len tak docielite maximálneho využitia nastavenia pre vaše dieťa.

 

 

Nábytok z masívu je najlepšou voľbou pre bývanie vašich detí. Drevený nábytok z masívu vyniká vysokou odolnosťou, pevnosťou, trvanlivosťou a hlavne "ide o skutočné drevo". Ak milujete vôňu dreva, potom je pre vás drevený nábytok z masívu tou najlepšou voľbou. Nájdete u nás postele z masívu, komody, detské izby z masívu, šatníkové skrine či regály z masívu. Všetko v rôznych variantoch a farebných prevedeniach.