Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Druhy nábytku na Aldo

Nábytok na Aldo, si môžete vybrať zo širokej ponuky kategórií. Nábytok pre detskú izbu si napríklad u nás môžete vybrať v širokom zastúpení, od kompletných zostáv detských izieb až po samostatné diely nábytku ako je písací stôl, detská posteľ, komoda a hŕbu ďalších. Ponuka kompletných zostáv a zároveň jednotlivých dielov platí samozrejme aj pre spálňu, obývaciu izbu alebo jedáleň. Možnosť výberu nábytku podľa vašich potrieb je veľmi obľúbený a nábytok tohto typu nazývame modulový systém. Nábytok, to sú však aj bytové doplnky a samostatné originálne diely, ako napríklad štýlové rustikálne komody a kredence. A čo teda na Aldo nábytku všetko nájdete?

 

Komoda

Komoda ako samostatný diel je zaradená do kategórie bytových doplnkov, pretože interiér dopĺňa. Ak kupujete komodu samostatne, tak s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že vám chýba úložný priestor. Doplniť potom existujúce, už zariadený interiér samostatnú komodou, býva mnohokrát veľký oriešok, a to preto, aby komoda harmonicky zapadla do už zariadeného izby. Našťastie ponuka komôd je v dnešnej dobe veľmi pestrá a široká a nie inak je tomu i u nás na Aldo nábytku. Komoda je zaradená do špecifikované kategórie vždy podľa umiestnenia, teda komoda do detskej izby, komoda do spálne, komoda do obývacej izby apod. Samostatne pre všetky typy interiéru potom nájdete komody z masívu, alebo rustikálne komody, ktoré v poslednom roku získavajú stále viac na svojej popularite. Štýlový nábytok má práve tú výhodu, že aj nadobudnutie komody ako samostatného dielu nič nenarušíme, ba naopak. Design rustikálne komody je tak originálny, že pôsobí ako "zberateľský kúsok".

 

 

Písací stôl

Môžeme v dnešnej pretechnizovanej dobe ešte stoly nazývať písacími? Alebo skôr počítačovými? Druhá varianta je zrejme viac reálna. Čo je neodmysliteľnou časti nábytku v domácnosti? Stôl pod počítač. V mnohých domácnostiach sa vyskytujú písacie, resp. PC stoly dva až tri. Celkom určite je písací stôl povinné vybavenie detskej izby a pokiaľ máte dve deti a chcete im dopriať súkromie, kúpite stôl pre každého z nich. Ďalší stolík pod počítač umiestnite pre seba do pracovne, alebo pracovného kúta v obývacej izbe.