Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dubový nábytok

Nábytok z masívu je všeobecne považovaný, ako všetky ďalšie prírodné materiály, za ekologický a zdravotne nezávadný. Dubový nábytok však oproti nábytku napríklad z borovice ponúka ešte niečo naviac. Z dostupných masívov, ak nehovoríme o exotických drevinách, patrí medzi najviac kvalitné materiály, ktoré ponúka vysokú tvrdosť a teda odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Dubový nábytok sa môže svojimi kvalitnými vlastnosťami odovzdávať z generácie na generáciu. Aj na našich stránkach nájdete kolekciu nábytku z dubového dreva, ktorá ponúka samostatné diely na zostavenie spálne.

 

 

Nábytok z dubového dreva

 

Nábytok z masívu je najlepšou voľbou pre vaše bývanie. Drevený nábytok z masívu vyniká vysokou odolnosťou, pevnosťou, trvanlivosťou a hlavne ide o skutočné drevo. Ak milujete vôňu dreva, potom je pre vás drevený nábytok z masívu tou najlepšou voľbou. Veľmi záleží na materiáli a predovšetkým pri nábytku do spálne je veľmi dôležité, z čoho je vyrobený. Materiál a spracovanie môže pozitívne, ale aj bohužiaľ negatívne ovplyvniť kvalitu nášho spánku. A spánok zase ovplyvňuje všetko, čo v priebehu dňa robíme. Venujte preto výberu postele, ale aj matrace veľkú pozornosť. Posteľ Thelma, ktorú vám teraz predstavujeme, je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu s vysokým stupňom tvrdosti, dreva dub. Výrobca zachoval aj prírodný odtieň dubové dreva a to je len dobre. Rovnako tak je zachovaná jeho zdravotná nezávadnosť, môžeme tak povedať, že posteľ je 100% ekologickým produktom.

 

 

Nábytok z dubu v modernom dizajne

 

V dobách dávno minulých nebol materiál ako masív, či už spomínaný dub, ale tiež buk, borovica alebo breza ničím výnimočným. Breza všeobecne patrí k cenovo najdostupnejším a ako predajcovia nábytku s dlhoročnými skúsenosťami by sme vám tento materiál nijako neodporučila. Breza je mäkké drevo a určite nemá takú životnosť ako dub. Ak však do nábytku nechcete príliš investovať, ale drevo ako materiál sa vám páči, cenovo prijateľná je borovica. Ale to sme odbočili, pretože dnes sa venujeme jednému z veľmi kvalitných materiálov, dubovému drevu. Kolekcia z dubového masívu na našich stránkach je zvolená tak, aby spĺňala aj svojim dizajnom nároky dnešného bývania. Nepúšťali sme sa teda do štýlových, klasických designov, ale nábytok z dubu je navrhnutý v modernom poňatí. Spálne tak pôsobí veľmi vzdušne a aj napriek tomu, že máte drevený nábytok, línie sú veľmi jednoduché a moderné. Dubový masív je cenovo náročný, ako sme si povedali, ale určite si nájde svojich priaznivcov, predovšetkým vďaka posteli, ktorá je často aj ako samostatný diel nábytku nadobudnuté. Venujte pozornosť pri výbere vášho nábytku tiež materiálom, sú veľmi dôležité. Komoda, ako jeden z mnohých dielov kolekcie Thelma na Aldo nábytku, je už na prvý pohľad elegantným návrhom.

 

 

Počítali ste niekedy, kde doma strávite najviac času? Ak netrpíte nespavosťou, určite to bude spálňa. Spálňu je však potrebné vyberať s rozvahou.