Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dve deti v malej izbe, máme pre vás riešenie

Ak ste rodičia dvoch detí a máte pre vybavenie ich detskej izby naozaj málo miesta, dnešný článok je určite pre vás, alebo môže byť aspoň veľmi inšpiratívný. Na tému "ako vybaviť malú detskú izbu" sme toho už povedali veľa, ale vďaka stále novým kolekciám francúzskeho výrobcu sa k tejto téme často vraciame. Aj z tohto dôvodu, že rok od roku je dizajn detského nábytku určeného pre zariadenie malých miestností viac dômyselnejší. A dnes je naozaj čo ponúknuť, trúfame si tvrdiť, že nevidíme rozdiel medzi vybavovaním malého a veľkého interiéru. Oba možno mať veľmi príjemné a ku spokojnosťou detí i rodičov.

 

Dvaja chlapci v jednej detskej izbe

Ak chcete ušetriť v detskej izbe miesto, potom určite upustite od kúpy dvoch samostatných, klasických lôžok. Dnešná ponuka to je rad multifunkčných designov a predovšetkým potom obstaraním multifunkčné postele, alebo detské poschodové postele, máte možnosť ušetriť v interiéri najviac. Rozhodnutie, akú posteľ zaobstarať už necháme na vás. Môžete tiež postele kombinovať, napríklad jednu klasickú s multifunkčnú, možno tiež zaobstarať poschodovú posteľ až pre tri deti. Detská izba pre malých nezbedníkov by ešte navyše mala byť v im zodpovedajúcom dizajne. A naše návrhy. V podobnom duchu ako na našich ilustračných fotografiách.

 

 

Našimi návrhmi sme sa snažili ušetriť miesto chalanom na hranie. Multifunkčné postele neponúkajú len miesto na spanie, ale ich súčasťou je písací stôl, odkladacia polica, alebo komoda. Poschodová posteľ vám ponúkne až tri miesta na spanie ak využijete šuplík ako prístelky, alebo dve miesta na spanie, ak využijete šuflík ako úložný priestor. Prírodný odtieň v kombinácii s oranžovou, červenou, alebo klasickú chlapčenskú modrú je tiež vhodná varianta na vybavenie detskej izby pre chlapca či pre chlapcov.

 

 

Detská izba pre dve princezné

Samozrejme že tu je kladený u všetkých kolekcií dôraz na úplne iné potreby, ktoré sú u dievčat odlišné. Predovšetkým sa výrobca prikláňa k iným odtieňom a medzi tie najobľúbenejšie už tradične patrí biela, ružová či kombinácia týchto odtieňov. Môžeme povedať, že návrhy pre malé školáčky a dospievajúce dievčatá sú tiež viac elegantné, v mnohých prípadoch si zaslúži aj označenie romantické.

 

 

Ďalším riešením vybavenia malého interiéru detskej izby je kvalitná posteľ s prístelkou. Vhodné riešenie predovšetkým pre rodičov, ktorí nemajú dôveru v poschodovej postele. Šuplík v prípade potreby vďaka koľajničkám jednoducho zasuniete, čo zvládne aj vaše malé dieťa a priestor v miestnosti deti využijú na hranie. Postelí s prístelkou je na našom portále celá rada, samozrejme aj pre chlapcov. A ak predsa len dávate prednosť tradičnej úspore miesta v interiéri v podobe detskej poschodovej postele, aj tu vás francúzsky dizajn určite prekvapí.

 

 

Dětský pokoj pro sourozence

Vôbec sa nebojte kombinácie rôznych farieb. Klasickým spojením býva v jednej miestnosti ružová, modrá s doplnením biele. aj tu máme čo ponúknuť a to je dobre, pretože zariadiť k spokojnosti dievčatá aj chlapca jednu miestnosť je snáď to najťažšie. Možno viac ako vyriešiť malý priestor.

 

  

 

Vhodnou voľbou pre vybavenie detskej izby súrodencov je tiež prírodný odtieň, ktorý nebude rušivým ani pre jedného z nich. Ponuka prírodných odtieňov je veľmi obľúbená aj z toho dôvodu, že je vhodná aj pre dospievajúce deti. Postele s prístelkou sú vhodným riešením v prípade, keď je medzi deťmi veľký vekový rozdiel. Staršie z detí brzo rodinné hniezdo opustí a mladšie dieťa bude prístelky využívať ako klasického úložného priestoru.

 
Myslíme si, že dnes nie je ťažké zariadiť akýkoľvek interiér. Ponuka dokonca ďaleko prevyšuje dopyt, ale to je len a len dobre. Venujte zariadenie detskej izby dvoch detí veľkú pozornosť a určite neidite cestou kompromisov.