Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Egronomie v obývacej izbe

V posledných rokoch hrá prím nábytok do obývačky, ktorú si môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov a tie si podľa vašich dispozícií interiéru zostaviť tak, aby vám vyhovovali. Obývaciu izbu tak už nie je nutné vybavovať nudnými, stále sa opakujúcimi obývacími stenami do jednej priamky, ako sme boli mnoho rokov zvyknutí. Ponuka moderných obývacích izieb, ktoré sme predstavili posledný týždeň, patria k originálnym, funkčným a praktickým. A ich autorom je opäť náš partner, francúzsky výrobca. Dnes sa zameriame na riešenie veľmi malých interiérov, kedy súčasťou obývacej izby musí byť aj pracovný kút. Kolekcia Sophia to je veľmi "šikovný" dizajn!

 

Kolekce nábytku Nova

 

Obývacia izba v multifunkčnom prevedení

Ako zariadiť pracovný kút, kanceláriu v obývačke? Jednoducho. Napríklad práve zaobstaraním nábytku z kolekcie Sophia, ktorá sa na tento účel viac než hodí. Len málokto má k dispozícii pre domácu pracovňu, či chcete kanceláriu, samostatnú miestnosť. A v dnešnej dobe počítačov a dobiehania práce z domu, je obstaranie písacieho stola, či ďalšieho kancelárskeho nábytku nutným zlom. Pokiaľ teda nedisponujete samostatnou miestnosťou pre vybavenie kancelárie, najvhodnejším miestom bude obývacia izba. V spálni by ste v nočných hodinách rušili partnera, partnerku, do kuchyne sa písací stôl naozaj nehodí.

 

Kolekce nábytku Boreal    Kolekce nábytku Start up

 

V kolekcii Sophia výrobca veľmi nenápadne zakomponoval písací stôl do obývacej steny. Písací stôl tak nie je rušivým elementom, ale harmonickým prvkom, skoro môžeme povedať dekoráciou. Navyše výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu. Na výrobu použil laminát s hrúbkou dosiek od 18 do 25 mm. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Psací stůl Seven    Psací stůl Rox

 

Pokiaľ sa teda chystáte vybaviť obývaciu izbu, kolekcia Sophia môže byť veľmi vhodným riešením. Všetko, vrátane písacieho stola môžete zaobstarať naraz. Ak už obývaciu izbu máte zariadenú a hľadáte iba samostatný písací stôl napríklad s regálom, aj tu máme čo ponúknuť. Rovnako môžete z celej zostavy zaobstarať napríklad len písací stôl, ktorý je s nadstavcom a ľad osvetlením.

 

Široký výběr regálů do obývacího pokoje

 

Pokiaľ vnímate návrh zostavy z tejto kolekcie skôr ako obývacia izba, môžeme ju zaradiť medzi moderné obývacie steny, vhodné napríklad pre byty panelákového typu. Kolekciu možno ale vnímať aj len ako kanceláriu. Voľba je len na vás, či využijete ako obývaciu izbu, kanceláriu, alebo obe varianty v jednej miestnosti.

Vybrať si môžete aj z iných odtieňov, napríklad šedý orech, alebo dub. Biely odtieň však vynikne v rozmerovo menších interiéroch, pretože biela dokáže opticky danú miestnosť zväčšiť.