Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ekologické dětské pokoje

Opäť máme pre vaše deti, na nábytku Aldo novinky o nábytku! Tentokrát sme sa zamerali na zdravotne nezávadné a ekologické detské postele a detské izby z masívu belgického výrobcu. Zdravie vašich detí je pre nás prioritné. Výrobca Vipack, s ktorým máme dlhoročnú skúsenosť, zaisťuje vysokú kvalitu nábytku z masívu.

 

   

 

Prečo nábytok z masívu?

Nábytok z masívu je vhodný do každej miestnosti v našom byte, ale hlavne ho doprajte svojim deťom. Nábytok z masívu je naozaj úplne nezávadný av dnešnej dobe sa vyznačuje aj moderným dizajnom. Svojou kresbou dreva ponúka vám aj vašim deťom pocit tepla domova. Nadčasovosť nábytku z masívu a jeho kúzlo prírodného materiálu ide ruka v ruke s jeho pevnosťou a jednoduchou opraviteľnosťou. Žiaden zničený nábytok nejde opraviť tak, ako práve nábytok z masívu. Stačí nábytok prebrúsiť, prelakovať a je ako nový! Podľa mnohých odborníkov práve nábytok z masívu má priaznivý vplyv na psychiku dieťaťa. Nábytok z lamina síce zaobstaráte za nižšiu obstarávaciu cenu, ale jeho kvalita sa s nábytkom z masívu nedá porovnať. Detské izby ponúkajú vašim deťom nekonečné možnosti, ako pri učení, tak hrách.

 

    

 

Postele z masívu

V dnešnej dobe už nie je posteľ, iba posteľ! Postele z masívu, na Nábytku Aldo, sú zamerané nielen na spanie, ale aj na hry. Presvedčte sa sami o prioritách tohto nábytku z masívu na priložených fotografiách. Na nábytku Aldo predstavujeme aj poschodové postele z masívu s možnosťou rozloženia na samostatné lôžka. Ale aj ďalšie unikátne designy.

 

    

 

Ako vidíte, Nábytok Aldo vám ponúka skutočne veľmi kvalitný a originálny nábytok pre vaše deti. Postele nájdete v kategórii detskej postele, alebo v novinkách o nábytku. Veríme, že sa vám nábytok páči rovnako ako nám všetkým na Aldu.