Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Elegantné spálne pre všetkých

V tomto roku sme kategóriu spální rozšírili o niekoľko nových, zaujímavých kolekcií, našich obchodných partnerov z Dánska a Francúzska. Spálne môžeme rozdeliť v tejto ponuke na moderné, ale aj štýlové v rustikálnom dizajne, alebo tie, ktoré sú niečím netradičné, možno môžeme povedať nezaraditeľné. Veľkú obľubu v tomto roku získali predovšetkým spálne v romantickom, bielom prevedení. A to ako pri moderných designoch, tak rustikálnych. Čo všetko sme Vám v tomto roku na naše stránky priniesli, môžete posúdiť v článku, ktorý o nových spálňach pojednáva.

 

Spálne z Dánska - severský design

 

Spálne v tradičnom štýle

Dánsky výrobca sa sústredí vo svojej ponuke nábytku, a to nielen spální, predovšetkým na prírodné materiály a rustikálny štýl. Na fotografii predstavujeme veľmi úspešnú spálňu Nova, z kvalitného liateho dreva mahagónu. Drevo mahagón ponúka vysoký stupeň tvrdosti, spálňa je tak odolná voči mechanickému poškodeniu a samozrejme môže ponúknuť dlhú životnosť. U dánskeho nábytku naozaj môžeme povedať, že ho kupujeme na celý život. Za zmienku tiež stojí netradičnosť. V prípade spálne je to zaujímavý toaletný stolík s dvoma taburety, ktorý dotvára interiér veľmi zaujímavo a pozor aj prakticky. Ďalšou výhodou je možnosť výberu postele. Môžete zvoliť od najmenšej šírky, pre matrac 90x200 cm, strednej 160x20 cm, alebo dokonca šírku 180x200 cm. Pre tých spáčov, ktorí potrebujú pre spánok veľa miesta. K spálni si tiež môžete zaobstarať hŕbu ďalších dielov z našej ponuky a môžete si tak interiér navrhnúť sami. A hlavne podľa toho, ktorý nábytok naozaj potrebujete.

 

Ložnice Margaux white  

 

Moderné spálne...

Trendy spálne vo veľmi modernom, môžeme povedať až "presne vymeraný" dizajne majú celý radov milovníkov. Medzi najobľúbenejšie patria tie, ktoré ako povrchovú úpravu ponúkajú vysoké lesky v najrôznejších odtieňoch. Medzi často vyberané potom ale opäť patrí biela a čierna farba, alebo spojenie oboch odtieňov v jednej zostave. Moderná spálňa sa zdajú pre niektorých zákazníkov stále ešte možno "studené". často používanými materiálmi je sklo, kov, zrkadlá a všetko môže vytvárať túto chladnú atmosféru. Ale ak sú správne zvolené bytové doplnky, výsledný efekt môže byť veľmi hrejivý. U moderných spální, narozdiel od tých štýlových, je tiež rozdiel a to markantný, v použitých materiáloch. Moderné spálne majú ako nosný pilier mdf dosku, voštiny, niektoré diely sú z laminátovej dosky.

 

 

Na fotografiách vidíte len minimálny prierez toho, čo na našich stránkach nájdete. Záverom snáď len malú zmenu a to nová ponuka postelí a spální pre rozmer matraca 140x200 cm. Doba si žiada svoje a tiež sa veľmi mení. A medzi mladými ľuďmi viac a viac pribúda tých, ktorí až do svojho stredného veku žijú "single" a venujú sa skôr kariére. S tým sa tiež mení potreba nábytku. Pre tých z Vás, ktorí teda ešte rodinu nemajú, zaobstarali si malý byt, alebo garsónka, prinášame teda zostavy spální práve do takých interiérov. Veríme, že u nás si každý nájde svoju inšpiráciu na svoje bývanie.