Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Elegantné vešiaky

Vešiak je prvým kusom nábytku, s ktorým sa stretneme pri vstupe do bytu. V blížiacom sa jesennom období viac ako inokedy využijeme v predsieni šikovný vešiak, ktorý je po vstupe do bytu ihneď po ruke. Kabáty neuložené ihneď po príchode zvonku do skrine dýchajú a môžu lepšie vyvetrať a doschnúť a nezaberajú nám cenné miesto v skrini. 

 

Nesmie chýbať vešiak

Vstupný priestor môže byť najväčší, ale ak sa tu nepodarí správne dimenzovať odkladacie a úložné priestory, potom nebudeme mať kam zavesiť kabát a kde odložiť topánky. Jednou z vecí, ktorá nesmie v žiadnej predsieni chýbať, je vešiak. Aby vešiak dlho a dobre slúžil, nemali by sme ho zbytočne preťažovať. Odkladáme sem len aktuálne nosené bundy a plášte, všetko ostatné ukladáme do skrine. Vešiaky sú v predsieni samozrejmosťou, o tom niet pochýb. Prečo je ale dávať len do výšky a vešať na ne kabáty? Háčiky vo výške necelého metra nad zemou spoľahlivo uprace rozhádzané tašky, káble a batohy. Bielu stenu oživí a navyše sú praktické. Zároveň nie je od veci potiahnuť múr pod háčiky nejakú tkaninou, aj malým koberčekom. Nielenže na ňom tašky vyniknú a budú pôsobiť uklizeněji, ale zároveň zabráni aj nepríjemnému ošúchaniu steny. S veľmi originálnym nápadom, v podobe vešiaku do predsiene, prichádza nemecký výrobca a už pri pohľade na fotografiu, nám dáte určite za pravdu. Vďaka jednoduchosti a ľahkosti, s ktorou sa pobil, môže ponúknuť, moderné riešenie vášho interiéru za bezkonkurenčnú cenu. Vešiak ako na kabáty, tak drobné ošatenie je vyrobený z mdf dosky v čiernej farbe, v kombinácii s matne striebornou. V ponuke nájdete aj ďalšie dostupné odtiene.

 

 

 

Ako vešiak vyberať?

Aký vešiak potrebujeme a aký sa nám páči? Klasický, moderný alebo napríklad rustikálny? Vešiak musí pevne stáť aj plne zaťažený. Celý vešiak i jednotlivé háčiky by mali vydržať požadovanú záťaž, a preto musí byť upevnený v správnom uhle a hrúbka háčikov by mala byť primeraná. Množstvo háčikov na vešiaku určuje veľkosť domácnosti. Obyčajne počítame na jedného člena jeden vešiačik a pridáme aspoň dva pre návštevy. Na trhu sú ponúkané najrôznejšie šatníkové zostavy, ktoré vyberáme s ohľadom na veľkosť miestnosti. Do väčších miestností si môžeme dopriať kompozíciu, ktorá bude zahŕňať menšie skriňa, botník, samostatné háčiky a odkladacie police. Do malých predsiení sa hodí jednoduchšie riešenie, spravidla to je tyč, na ktorú vešiame ramienka, pomôcť si môžeme samostatnými vešiakmi. Existujú aj menšie úložné prvky obsahujúce policu s tyčou. Pripevňujú sa priamo k stene a zaberajú minimálne miesta. Aldo, ponúka aj široký výber vešiakov z masívu, na ktoré sa kladie dôraz na praktickosť a funkčnosť. Drevený vešiak Hubert vyrobený z masívu, patrí k tým najväčším v našej ponuke. Dokáže pojať veľké množstvo zvrchníkov vďaka vysokej kvalite bukového dreva a širokej základni, či lepšie povedané podstavci.

 

 

 

Policový systém

Elegantným a praktickým riešením je predsieňový policový systém. Výrobcovia ponúkajú množstvo už hotových zostáv alebo stavebníc. Ak máme v rodine menšie deti, nemali by sme na ne zabúdať. Majú rovnaké potreby ako my a od určitého veku túži po tom robiť všetko samy. Je veľmi dobre, že aj na slovenskom trhu pribúda vo výbere nábytku tiež ponuka šatníkových stien, či ak chcete šatníkových organizátorov. Je niekoľko označeni pre nábytok, ktorý má za úlohu pomôcť nám zorganizovať šatník. Veľmi praktické je predovšetkým pre tých z vás, ktorí majú to šťastie a v byte, či dome majú voľnú miestnosť pre zariadenie šatne. Oblečenie potom môže byť veľmi prehľadne usporiadané. Šatňa na fotoagrafii, je vyrobená v odtieni bielom z mdf dosky 15 a 18 mm a jedná sa o ďalší z radu nábytku nášho francúzskeho partnera.