Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Farba škorice vo Vašej spálni

Kolekcia Most, od nášho popredného francúzskeho dodávateľa, je stálym zákazníkom už známa v podobe spálne vo farbe akácie. Teraz výrobca prichádza s novinkou v tejto kolekcii, ktorá sa týka odtieňa nábytku a to vo farbe škorice. Naozaj veľmi príjemný odtieň dodá Vášmu spánku pokoj a pohodu.

 

Postele v dvoch rozmeroch

Na prvej fotografii, sme Vám predstavili, klasickú manželskú posteľ, aj keď, nie tak klasickú! Ako jedna z mála je manželských postelí vybavená praktickým šuplíkom a to netradične z čela postele, ktorý môže slúžiť ako toľko potrebný úložný priestor na pokrývky, či iná posteľná bielizeň. Manželská posteľ ponúka v cene aj rošt a to pre klasický rozmer na spanie 160x200 cm. Ako veľmi praktické riešenie interiéru spálne môže byť od francúzskeho výrobcu druhá manželská posteľ z kolekcie Most, v príjemnom, škoricovom prevedení s nadstavcom a šuplíkmi. V cene manželskej postele je samozrejme rošt, ale aj panel v jej záhlaví.

 

   

 

Potrebujete využiť maximálne priestor v spálni? Jedným z mnohých úsporných riešení môže byť vhodný výber postele a pre malú spálňu potom najlepšie posteľ so šuplíkmi a nádstavcom. Manželská posteľ vďaka hlbokým šuplíkom ponúkne až prekvapivo veľký úložný priestor a nadstavec zase odkladací priestor treba na knihy, časopisy. Posteľ zaobstaráte aj v menšom rozmere pre jednotlivcov, alebo ako riešenie miesta na spanie do študentskej izby. Môžete však k posteli v rovnakom odtieni šedého orecha-škorice zaobstarať ďalšie diely nábytku vhodné pre vybavenie vašej spálne a to za veľmi dostupnú cenu. V identickom dizajne ponúka výrobca manželskú posteľ aj v odtieni biela-akácia, alebo biela-káva. Možností ako ušetriť miesto v spálni je skutočne veľa.

 

 

Posteľ Most je odpoveďou na nedostatok miesta v spálni

  • posteľ ponúka rozmer miesta na spanie o veľkosti 160x200 cm
  • v cene postele kvalitný lamelový rošt zasadený do kovového rámu
  • v cene postele praktický nádstavec ako záhlavie postele s policami (ideálne do malého priestoru)
  • v cene postele tri šuplíky (ich umiestnenie je ľubovoľné, záleží len na vás)
  • šuplíky je možné umiestniť aj na opačnú stranu
  • nosnosť postele 240 kg, rozmer miesta na spanie vhodný pre dve osoby
  • materiálom na výrobu sa stala laminátová doska
  • dodanie v dieloch s nutnosťou montáže, ktorá je veľmi jednoduchá
  • možnosť zaobstarania identického dizajnu postele aj v rozmere 140x200 cm
  • doprava zadarmo

 

Exkluzívny predaj pre Českú republiku

Francúzsky detský nábytok aj nábytok pre dospelých si získal za posledných desať rokov, kedy tento nábytok ponúkame, celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu interiérov. Postele vo veľmi modernom dizajne as možným výberom z mnohých pastelových a prírodných odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že design francúzskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.