Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Farebný svet nábytku Aldo

Dnešná ponuka nábytku už nie je žiadna nuda. Dávno preč sú doby, kedy jediným odtieňom bol prírodný, bez nápadu a fantázie. Dnes naozaj môžete váš domov vybaviť nábytkom aj v tých najneuveriteľnejších odtieňoch, ale aj ich kombináciách. Veľmi syté odtiene ako napríklad ružová, modrá, zelená, alebo oranžová, často v návrhoch detského nábytku. Pre dospelákov sa v tomto roku nosia a to nielen na oblečení, štýl black and white. Aj my sme radom designov prispeli k tomuto trendu čierno bielych designov. Veľkým prekvapím nielen pre nás ako predajca nábytku, ale určite pre vás, našich zákazníkov je farebný rustikálny nábytok.

S ohľadom na stále väčšiu ponuku odtieňov sa snažíme tiež zmeniť náš spôsob prezentácie, či ak chcete ponuky nábytku. A tak sme sa k novej situácii postavili čelom. Dnešné rozprávanie bude o nových spôsoboch predaja nábytku u nás na Aldo.

 

Modro biely nábytok samozrejme pre chlapcov

Nábytok v modrom odtieni najčastejšie kupujeme do detskej izby chalana, školáka, či predškoláka, bábätka. Pokiaľ v našej ponuke narazíte na nejaký modrý produkt, treba detskú posteľ, nezabudnite sa pozrieť na všetky fotografie. U daného produktu nájdete vždy ďalšie typy nábytku v modrom prevedení. Ukážkou potrebné môže byť detská izba Jesper. V modro biele, v bielej, či len modrej farbe sa dá do izby tiež zaobstarať detskú stoličku, regál s látkovými boxy, rad modrých, alebo naopak bielych komôd, sedacie taburety s úložným priestorom a tak by sme mohli pokračovať. Možno malá ukážka?

 

    

 

Máme pre vás ideálne riešenie, ako maximálne ušetriť miesto v detskej izbe pri získaní troch miest na spanie a veľkého úložného priestoru v podobe skrine. Poschodová posteľ v temperamentnom dizajne od španielskeho výrobcu, ktorý okrem nadčasového, "šikovného dizajnu", ponúka aj tú najvyššiu možnú kvalitu. Hrúbka materiálu, ktorá je až 22 mm a predovšetkým a to je na tejto poschodovej posteli to najdôležitejšie, povrchová úprava je prevedená poctivou dyhou, nie papierovou fóliou. Poschodová posteľ tak ponúka vysokú mechanickú odolnosť voči oderom a škrabancom, čo je určite prínosné pre každú detskú izbu malých detí. 

 

Ružový nábytok

No tu je ponuka naozaj bohatá. Ružová je ešte viac obľúbenejšia ako modrá. Bezpochyby aj preto, že je určená malým slečnám a tie sú väčšie parádnice než chlapci. Snáď práve preto je v ponuke ružových variácií designov ďaleko viac ako modrých. Čo vám teda môžeme u nás ponúknuť? Pre danú detskú izbau skúsme treba zase z kolekcie Jesper pre lepšie porovnanie s modrým odtieňom, môžete kúpiť, ružové látkové boxy, detskú stoličku, taburety, široký výber písacích stolov, komôd a kontajnerov.

 

    Patrová postel Matt pink

 

 

Tiež ďalšie odtiene deti majú rady

Len v stručnosti, pretože o nákupe nábytku už všetko viete, čo vám môžeme ponúknuť v zelenom odtieni? A tiež pre porovnanie z kategórie detského nábytku? Množstvo návrhov a nápadov. A zelená, rovnako ako napríklad oranžová sú farbami vhodnými pre vybavenie interiérov súrodencov.

 

    

 

Dizajn nás baví a preto náš portál Nábytok Aldo nie je len o predaji nábytku. Tým to všetko ešte len u nás začína. Aldo ako značka a sme tomu veľmi radi, je záruka kvality, dizajnu a originálnych nápadov, ktoré tak kladne hodnotíte vo svojich recenziách. Dúfame, že aj náš farebný svet nábytku sa vám bude páčiť.