0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Fialový detský stolík so stoličkami z masívu My color

Výrobca: HoppeK
Kód: HPK00260-2015
140,71 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Cena: 2 kreslá, stolík
Materiál: borovica / MDF
Spôsob dodania: v demonte
Farba: fialková
Výrobca: dánsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Detská stolička: 28x50x28 cm
Detský stôl: 50x47x50 cm

Detský nábytok v zostave pre malé slečny v obľúbenom odtieni

Najväčší rozdiel pri zariaďovaní interiéru pre dievča, alebo pre chlapca je vo voľbe odtieňov. Do detskej izby pre dievča bezkonkurenčne najviac kupujeme ružový a fialový odtieň a v oboch týchto odtieňoch môžete od dánskeho výrobcu zaobstarať praktickú zostavu detského nábytku. Zostava v cene ponúka stolík a dve stoličky v príjemnom fialovom prevedení. Vďaka ponuke ďalších odtieňov môžete mať aj zostavu ružový stolík a fialové stoličky, alebo ružové stoličky a fialový stolík. V ponuke sú však aj iné odtiene, kombinácií je tak celá rada. Ak sa rozhodnete pre fialový odtieň ako u zostavy, ktorú ponúkame teraz, potom v rovnakom prevedení zaobstaráte ešte detskú posteľ, alebo praktický kontajner na pojazdoch. Detská izba vašeho malého dievčatká získa úplne nový náboj. Svet detí má byť veselý a pestrofarebný a s ponukou nábytku z masívu dánskeho výrobcu túto možnosť úplne bezpochyby máte. K stoličkám nájdete široký výber látkových sedákov v kategórii detských dekorácií.

 

Dánsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, detský nábytok je tiež certifikovaný. Pre výrobu požíva kvalitné drevo borovice, ktoré je riadne vysušené a bez kazov, preto je povrch nábytku hladký. Rovnako nedochádza k deformácii nábytku vplyvom zmeny teplôt v interiéri. Dodanie stoličky a stola v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkom a dekoráciami Hoppekids môžete premeniť detskú izbu vášho dieťaťa vo vysnívaný svet. Ponuka je flexibilná a vyberať môžete témy, ktoré budú charakterizovať osobnosť a charakter dieťaťa. Detskú izbu vybavíte podľa jeho záujmov či obľúbených rozprávkových postavičiek. Detský nábytok je modulový, vy sami zostavujete všetko od začiatku až dokonca tak, aby ste docielili maximálne funkčného priestoru.
Aj my na nábytku Aldo sme rodičmi detí a preto si uvedomujeme ako ťažké je vybaviť detskú izbu, aby naše ratolesti boli spokojné.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Súvisiaci tovary

Sedák Fairytale na detskú stoličku 36-1016-LR

Sedák Fairytale na detskú stoličku 36-1016-LR

Predpokládaný termín:
3-4 týždňě
12,63 €
Detská stolička z masívu 36-1026-86-000

Detská stolička z masívu 36-1026-86-000

Predpokládaný termín:
3-4 týždňě
38,91 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.