Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Flexibilita v obývacích izbách

O tom, že nás francúzsky výrobca, stále prekvapuje novými nápadmi v oblasti designu, sme sa už zmieňovali. Veľmi dobré riešenie malých interiérov, ponúka kolekcia Manchester, svojim kvalitným nábytkom. Jednoduchou formou môžeme prepojiť interiér obývacej izby s jedálňou bez toho, aby sme potrebovali veľkú priestrannú izbu. A čo je naozaj u tejto kolekcie ojedinelé, je fakt, že všetky diely nábytku, môžete zaobstarať samostatne av troch odtieňoch! Od čisto bielej, ktorej dáte prednosť práve v malých interiéroch, po prírodný dub až po tmavý odtieň svetlý dub, čierna.

 

Všimnite si detailov

Obývacia izba na prvej fotografii, sme Vám predstavili v bielom prevedení. V obývacej izbe nájdete samozrejme konferenčný stolík a televízny stolík, ktoré nesmú v žiadnej obývačke chýbať. Čo stojí ale určite za povšimnutie, je skriňa s policami po oboch stranách a zásuvkou. Nevšedný a originálny dizajn skrine, nenaruší interiér obývacej izby, ako tomu často býva, keď v obývacej izbe máme šatníkovú skriňu. Ba, naopak! Ako sami vidíte na fotografii, prepojením s televíznym stolíkom a policami na zavesenie, ktoré sú tiež zaujímavo riešené, môžete docieliť originálnu obývaciu stenu. A to nie je všetko! Netradičné riešenie konferenčného stolíka, v tvare štvorca, Vám na ďalši fotografii, ponúkneme v odtieni venge.

 

  

 

Záruka kvality

Celá kolekcia, patrí pod akostnú značku Gami, ktorá je zárukou kvality. Aj napriek tomu jednotlivé diely, celej tejto kolekcie sú ešte doplnené certifikáty kvality. A keď sme hovorili o prepojení interiéru obývacej izby s jedálňou, tak nám nezostáva nič iné, než Vám jedáleň z tejto kolekcie predstaviť. Ponúkneme Vám ju v poslednom možnom odtieni prírodného duba. Aj tu máte na výber z dvoch veľkostne rozličných komôd, ale čo nás najviac u segmentov do jedálne zaujalo, to je rozkladací jedálenský stôl. Jedálenský stôl na jednom podstavci, teda jednej nohe, sa v tomto roku vracia do obľúbeného výberu všetkých dizajnérov a nám tak trochu pripomína retro štýl. Jedálenský stôl v guľatom tvare a presne dizajnu, aký nám ponúka, je vhodný práve do menších interiérov kuchýň a jedální o ktorých sme sa už zmieňovali.

 

 Áno, celá kolekcia Manchester, sa môže pochváliť certifikáty kvality, zakončenie ABS hrán a to všetko ponúka francúzsky výrobca pod značkou Gami, ktorá sama o sebe znalcom bývania mnohé napovie. Dizajn robí zázraky, či skôr dizajnéri francúzskeho výrobcu, ktorí nás vždy každoročne svojimi novými kolekciami prekvapujú.