Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Flexibilné jedálenské zostavy

Výber jedálenskej zostavy celkom iste najviac ovplyvní veľkosť miestnosti. Priestor vymedzený pre jedálenskú zostavu môže byť samostatná miestnosť, ktorú nazývame jedálňou, ale ak nemáte miestnosť naviac, vo väčšine prípadov zariaďujeme jedálenský kút v kuchyni. A tu, ak nemáte miesta nazvyš, by ste mali využiť moderných minimalistických dizajnov, ktoré nám dnešná doba našťastie ponúka.

 

Súdržnosť rodiny 

Jedáleň je v prvom rade praktická. Trávime v nej príjemné chvíle rodinnej atmosféry. Stretávame sa a jedáleň nás k tomu nepriamo núti k pravidelnému stolovanie, čo má vysoký sociologický efekt. Pre súdržnosť rodiny nie je dobré, keď každý člen stoluje na inom mieste a v inom čase. Podľa psychologických štúdií je spoločné stolovanie veľmi prospešné pre rodinné vzťahy. Jedáleň je tiež pre stolovanie príjemnejšia, než kuchyňa, kde je napríklad ešte neporiadok po práve pripravenom obede. Bohužiaľ, nie každý má tú možnosť, aby si jedáleň zaobstaral ako samostatnú miestnosť. Pre tých z vás, ktorí túto možnosť nemajú, je výhodné kúpiť si napríklad rohovú jedálenskú lavicu, ktorá nám vždy príjemne vyplní kút a ušetrí mnohokrát veľa miesta.

Jedálenský set Donau 20900140

 

Spoločenský efekt 

Jedálenské zostavy na Nábytku Aldo, majú rad výhod. Sú cenovo dostupnejšie, ako porizování každého dielu nábytku zvlášť. Rohový design šetrí priestor. Jedálenské zostavy sú dizajnovo zjednotené do rovnakého dezénu, poťahové látky a designu, nemusíte tak riešiť nadväznosť medzi jednotlivými dielmi. Jedálenské zostavy však majú tiež veľmi vysoký spoločenský efekt na súdržnosť rodiny. Jedáleň Quaker - diely, ponúka jedno z mnohých možných spojení jedálne a obývacej izby v jednom dizajne, ako sme už u francúzskeho výrobcu zvyknutí. Kolekcia Quaker ponúka veľké množstvo samostatných dielov k ľubovoľnému výberu.

Jedáleň Quaker - diely

 

Dnešnú ponuku jedálenských zostáv a mnoho ďalších sme, na Nábytku Aldo, zaradili do kategórie kuchyne a jedálne. Nájdete ich v podkategórii jedálenský set.