Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Flexibilné možnosti poschodových postelí z masívu

Častým dotazom vás zákazníkov je, či tú či onu poschodovú posteľ možno zostaviť obrátene, než je na fotografii. Presnejšie povedané, či možno treba schodíky miesto na ľavú, umiestniť na pravú stranu postele. V našej ponuke je výber poschodových postelí v podstate rozdelený do dvoch kategórií. Klasické poschodové postele, ktoré sú vyrobené z lamina či mdf dosky aposchodové postele z masívu, ktoré sú vyrobené z dreva borovice. U poschodových postelí z masívu bohužiaľ nie je možné zostavenie nijako meniť, schodíky musia byť vždy umiestnené tak, ako ukazuje ilustračné fotografie. Poschodové postele z masívu však ponúka variabilné zostavenie ao ich možnostiach si dnes budeme rozprávať.

 

 

Poschodová posteľ do všetkých interiérov

Možnosť umiestnenia schodíkov na ľavú, alebo pravú stranu je veľmi výhodné. Poschodová posteľ sa potom hodí do každej detskej izby, bez toho aby sme museli zložito zvažovať, ako diely nábytku zriadiť. Ale možnosť voľby umiestnenia schodíkov to nie je všetko, čo tieto postele, respektíve výrobca ponúka. Ak v ponuke nájdete rohovú poschodovú posteľ, teda keď lôžka nie sú presne pod sebou, aj umiestnenie rohového prevedenia si možno vybrať. Všetko je variabilný. Všetky poschodové postele z masívu prináša na naše stránky belgický výrobca, ktorý navyše kladie veľký dôraz na kvalitu spracovania a samotného materiálu dreva borovice.

 

Patrová postel Mezzanine   Patrová postel Pino grey

 

Ponuka designov poschodových postelí je naozaj rôznorodá. Nielen že si možno vybrať z troch dostupných odtieňov ako je transparentná biela, šedá a prírodná farba dreva, ale môžete napríklad zvoliť aj typ šuplíkov. Ku každej poschodovej posteli si môžete vybrať medzi sadou dvoch šuplíkov, ktoré slúžia ako klasický úložný priestor, alebo môžete zvoliť jeden veľký šuplík, ktorý možno využiť ako prístelku. Je teda možná varianta, kedy poschodovú posteľ využijete hneď pre miesto na spanie trom deťom.

 

 

Belgický výrobca však okrem poschodových postelí ponúka celý rad ďalších možností. Napríklad klasická jednolôžka, alebo vyvýšené postele s baldachýnom či písacím stolom. jedno však majú všetky detské postele z masívu spoločné a to maximálne, pohodlný výber a využitie interiéru detskej izby bezo zvyšku.