Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francouzszký kancelársky nábytok

Výrobcovia prišli opäť s novými designami kancelárskeho nábytku, ktoré si Vám dovolíme dnes predstaviť. Veľkou výhodou je to, že si môžete vybrať z jednotlivých segmentov, ako sú písacie stoly, komody alebo kontajnery a tým si zostaviť kanceláriu podľa Vašich možností a predstáv. Nový nábytok nájdete v novinkách o nábytku na našom portáli.

 

 

Nábytok z kovu a laminátu, to je industriálny design


Ako môžete vidieť na hornej fotografii, tak francúzsky výrobca vždy príjemne prekvapí svojim dizajnom a ergonómiou návrhov. Rohový písací stôl z kovu, ponúka dostupnú cenu s ohľadom na skutočnosť, že v cene písacieho stola je tiež regál. Výberom tohto materiálu, výrobca docielil, dlhú životnosť a mechanickú odolnosť. Vďaka širokej ponuke kancelárskeho nábytku si v rovnakom dizajne, môžete v prípade nedostatku úložných priestorov tiež vybrať ďalšie diely, ako napríklad pojazdný kontajner na uzamykanie v čiernom odtieni. Manipulácia s ním kdekoľvek v priestore kancelárie je veľmi jednoduchá. Alebo taburet, ktorý možno využiť, keď chýba miesto na sedenie, alebo keď potrebujete na určitý čas úložný priestor navyše. Tento taburet s úložným priestorom je až pre nosnosť 90 kg!

 

  

 

 

Nábytok s dreva

Tu Vám predstavíme návrh kancelárie OFIS 401, ktorá ale nemusí v konečnom výsledku vyzerať tak, ako na fotografii. Ako sme sa už zmienili, jedná sa o jednotlivé segmenty, ktoré si môžete vybrať. Francúzsky výrobca kládol dôraz na praktickosť, podľa zásad ergonómie bývania, poťažmo požiadaviek na pracovisko. Spojenie farieb svetlých odtieňov bielej a prírodného duba, tiež veľmi pridajú na tom, aby sa Vám v kancelárii pracovalo naozaj dobre a to aj po dlhé dni. Jedná sa o nábytok do kancelárie v zostave, kedy jednotlivé diely na seba vzájomne farbou a dizajnom nadväzujú, je to najlepšie riešenie pre pocit príjemnej práce. Samozrejme, že kolekcia nábytku ponúka ďaleko viac najrôznejších dielov, vrátane niekoľkých variantov písacích stolov. Ako bude teda v skutočnosti tá "Vaša" kancelária vyzerať, záleží na vašej voľbe.

 

  

 

Pre zákazníkov, ktorí nemajú priestor na umiestnenie písacieho stola, sme pripravili malú vychytávku na druhej fotografii. Stolček na prácu, ktorý vám nezaberie naozaj žiadny priestor. A takých vychytávok máme viac.