Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzska detská kolekcia Fabric

Nábytok Aldo, stále rozširuje ponuku detského nábytku, od nášho prvotriedneho francúzskeho výrobcu. Kolekcia Fabric, ktorú Vám dnes predstavíme, je ojedinelá, čo sa týka designu. Na prvý pohľad zaujme svojím odtieňom tmavý dub – šedý a potom originálnou potlačou. Dizajn tejto kolekcie je skôr určený chlapcom, ktorí tento štýl nábytku do detskej izby milujú.

 

Kvalita a originalita

Ponuka kolekcie Fabric je veľmi ojedinelá a netradičná. Nielen dizajn s potlačou na sivom pozadí, ale aj funkčnosť tohto nábytku stojí určite za zmienku. Celá kolekcia Fabric, sa skladá z jednotlivých segmentov, čo má veľkú výhodu v tom, že si jednotlivé kusy nábytku môžete vybrať sami, podľa potreby a veľkosti interiéru. Ako prvú, vám ponúkame k nahliadnutiu detskú izbu, zostava detskej izby na fotografii je však len obyčajným návrhom. Výber dielov do vášej detskej izby je čisto na Vás.

 

 

Tri štýly postele

Ponuka detských postelí je veľmi široká, ale tých, ktoré môžu ponúknuť šuplík z prednej strany, je naozaj málo. Detská posteľ Fabric, túto možnosť ponúka. Tento systém otvárania šuplíku z prednej strany, sa najviac hodí pre rozmerovo malé interiéry detských izieb. Druhú verziu ponúka detská posteľ Fabric so zásuvkami, netradičné a veľmi priestranné riešenie úložných priestorov. Zásuvky pod posteľou sú z oboch bočných strán a navyše aj v jej prednej časti. Detská posteľ tak môže byť veľmi praktickým riešením v interiéri, kde nie je miesta nazvyš, a počítame s každým centimetrom. Do tretice, ponúka táto kolekcia, detskú posteľ Fabric multifunkčnú. Ak máte detskú izbu, kde je naozaj veľmi málo miesta, potom multifunkčná detská posteľ so zabudovaným písacím stolom určite vyrieši hŕbu starostí. Samotná posteľ pre deti v cene ponúka rošt pre spanie 90x200 cm, písací stôl a priestrannou komodu ako úložný priestor.

 

 

 

 

Ďalšie segmenty

Táto kolekcia Fabric, je naozaj ojedinelá v ponuke segmentov. Nielen, že ponúka tri druhy postelí, ale nájdete tu aj komodu, nočný stolík, písací stôl, či netradičné riešenie šatníkové skrine. Detská šatníková skriňa ponúka rovnako ako ďalšie diely pre zostavenie tiež netradičné úchytky, príznačné pre zvolený názov kolekcie. Čo však najviac oslovuje rodičov a ich deti je potlač. Šatníková skriňa ponúka aj nesúmerné rozdelenie, čo prináša vysoký dizajnový efekt. V ľavej časti šatníková tyč, v pravej časti police. Prírodný odtieň dubu v kombinácii so šedou je potom príjemným doplnením celku.

 

Zo samostatných dielov kolekcie detského nábytku Fabric môžete zostaviť kompletný interiér. Cena je tiež viac než priaznivá.