Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzska elegancia do izby dievčaťa

Tradičná francúzska elegancia, pre dospievajúce dievča, čo má svoj osobitý štýl, to je ideálna voľba, ako jej zariadiť nádherné kráľovstvo. A ak hľadáte inšpiráciu a naozaj originálny dizajn, ktorý má čo ponúknuť, v dnešnom rozprávanie sa dozviete, čo je v dnešnej dobe už možné. Designy sa rozhodne z roka na rok viac a viac zdokonaľujú a dizajnéri sa predbiehajú s originálnymi nápadmi a z toho my, ako rodičia dospievajúceho dievčaťa, môžeme len vyťažiť. Dnes vám predstavíme dva odlišné návrhy dievčenské izby, ktoré ale v sebe rozhodne skrývajú mnoho tajuplného a fantázia vášho dievčatka, bude v takej elegantnej izbe, nekonečná a tvorivá.

Striedma francúzska elegancia, pre dievča školáčku

V každom veku majú nielen dievčatá, ale aj chlapci, úplne odlišné záujmy. Preto vždy, ako predajcovia nábytku s dlhoročnou tradíciou aj na slovenskom trhu odporúčame, zariaďovať detskú izbu s ohľadom aj na to, že dieťa rastie a mení sa. Príliš detský nábytok sa rýchlo opozerá a v čase keď dievča sa stane "násťročné", skôr sa bude za príliš "princeznovskú izbičku pred kamarátkami hanbiť. A preto je lepšie staviť na eleganciu, ktorá porastie spolu s dievčaťom, stačí len adekvátne k veku treba meniť nejaké dekorácie, drobnosti, detaily, alebo napríklad obliečky na posteľ.Ako ale zariadiť štýlovo dievčenskú izbu tak, aby ste nemuseli každých päť rokov interiér meniť? Dôležitá je správna voľba odtieňa a správna veľkosť postele. Pre školáčku, ale potom aj dospievajúce dievča je ideálne zaobstarať lôžko pre matrac o veľkosti 100x200 cm, alebo ak máte dostatok priestoru i veľkosti 120x200 cm. Taká posteľ je ideálna aj pre dievča školského veku, ale aj pre dievča už dospievajúce, ktorá študuje na strednej škole. A ako predajcovia, súhlasíme s trendmi záležitosťou posledných dvoch rokov, že sivá v rôznych odtieňoch elegantná rozhodne je a veľmi sa dobre spája s kombináciou s ružovou.

A jednoduchý tip, čím väčšie dievča, tým menej ružových dekorácií. Izba sa neustále bude meniť a prispôsobovať, ale to podstatné využijete po niekoľko rokov, až do momentu, kedy vaše princezná rodinné hniezdo opustí do vlastného. A nezabudnite, že na detailoch a skladne nábytku tiež veľmi záleží. Každé dievča potrebuje dostatok súkromného priestoru, teda ak môžeme aj tu poradiť, do izby dievčaťa rozhodne patrí väčšia šatníková skriňa. A šatníková skriňa z kolekcie Houses? Tej neodolá žiadne dievča, je jedným slovom originálny. Spojenie fresiek, sivej a ružovej farby, námet módy, to predsa každé dievča zaujíma. Ak vášmu dievčatku zaobstaráte, či zostavíte detskú izbu z tejto kolekcie, nemôžete šliapnuť vedľa. Ale vás ako rodičov poteší tiež veľmi vysoká kvalita, ktorá je daná silou, hrúbkou materiálu, povrchovou úpravou lakom v niekoľkých vrstvách, ale tiež materiál mdf dosky patrí k tým odolnejším. Príjemné je tiež to, že si môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných segmentov a tak možno túto kolekciu využiť ako pre menšiu, tak väčšiu izbičku.

Kolekcia nábytku Houses je elegantná, ale viac striedma. Ružová je len pre doplnenie dizajnu, prevládajú tiež minimalistické línie, nábytok tak poslúži aj na účely vybavenie napríklad izby panelákového typu. Ale ak máte to šťastie a ste majiteľmi napríklad rodinného domčeka, alebo väčšieho bytu, možno vás viac osloví ďalšie kolekcie nábytku.

Elegantný nábytok do dievčenskej izby ako z doby francúzskeho kráľa Ľudovíta

Či môžeme predstaviť naozaj, alebo o niektoré z kolekcií povedať, že je najviac netradičný a originálny, tak je to kolekcia Papatya. Secesné prvky, oblúčiky, polstrovanie, ale aj detaily na nábytku, či úchytky, to všetko je ako prenesené do izby vašej princeznej z francúzskeho, kráľovského dvora. A áno, inšpirácia tohto dizajnéra pochádza práve z francúzskeho dvora a to za doby vládnutia kráľa Ľudovíta XVI. Ak vaše dievča, dievčatko je veľká romantická duša a miluje od malička tematiku princezien, tomuto návrhu neodolá.Možno, pre mnohých z vás je to až príliš? Áno, ale zase pre iných presne to, čo pre svoje dievčatko hľadajú. Elegancia a luxus idú ruka v ruke s kvalitou. Spojenie biele a sýto ružovej, ktoré je snáď tým najčastejším spojením, či voľbou pri zariaďovaní interiéru dievčaťa. Ak zvažujete obstaranie secesného, originálneho nábytku, potom vedzte, že okrem dizajnu táto kolekcia pamätá tiež na praktické využitie. Nechýba dostatočne veľký písací stôl s nadstavcom pre školáčku, ale aj dospievajúce dievča, tiež posteľ ponúka rozmer miesta na spanie o veľkosti 120x200 cm, regál na knižky a školské potreby, komoda so zrkadlom, ktorú možno využiť aj ako praktického toaletného stolíka, skrátka nič pre dokonalé vybavenie detskej izby, poťažmo študentskej izby dievčaťa nechýba.Detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby, študentskej izby. Dievčatá tento design milujú a tak vy, ako rodičia vašim dievčatám, ale samozrejme pri zariaďovaní izby pre chlapca tiež, načúvajte. Nesnažte si im za každú cenu vnútiť ten váš dizajn, pretože voľba vášho dieťaťa sa vám nezdá, či nepáči. Ide predsa o spokojnosť našich detí a keď sú spokojné deti, sme potom spokojní, ako rodičia aj my.