Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzska elegancia v detskej izbe slečny

Najväčšiu ponuku netradičných a veľmi elegantných designov určených pre zariadenie detskej izby predstavuje francúzsky výrobca. V jeho návrhoch francúzsku eleganciu veľmi vnímame, dizajn je naozaj veľmi originálne. Dnes vám chceme predstaviť kolekciu detského nábytku Lilly, ktorá snáď najviac charakterizuje francúzsky šarm. Romantické dievčatá milujú romantické designy a v kolekcii, ktorú vás dnes predstavíme je pre zariadenie detskej izby a študentskej izby z čoho vyberať.

Kolekcia Lily sa už nevyrába, ale od francúzskeho výrobcu máme množstvo nových designov 

Postel Tonight je vhodná pro větší dívky     Postel Tonight v oblíbené bílé

 

Možnosť obstarania šuplíku ako ďalšieho úložného priestoru je už v kolekciách francúzskeho výrobcu samozrejmosťou. Spojenie svetlé šedé s tmavou doplnené ružovým odtieňom je veľmi efektný a určite dodáva nábytku už zmieňované francúzskej elegancie. Ponuka samostatných dielov vďaka širokému výberu vám umožňuje vybaviť ako malé, tak aj väčšie interiéry, samozrejme dá zariadiť aj detskú izbu pre dve slečny.

Nábytok tohto francúzskeho výrobcu je značkový, kvalita je na veľmi vysokej úrovni. Výrobca používa ako materiál mdf dosku, ktorá je rozhodne kvalitnejšia než laminát. Nechýba ani systém abs hrán, nábytok tak postráda ostrá zakončenie, ktorá by predovšetkým menšie deti mohla zraniť. Na kolekciu Lilly sa nám tiež páči spracovanie do najmenšieho detailu, všetko je premyslené a veľmi funkčné. Ale najlepšie celú kolekciu posúdite na návrhoch detskej izby, poťažmo študentskej izby.

 

Dětské pokoje značky Gallipete

 

Ako netradičný diel môžeme označiť v kolekcii jednodverovú šatníkovú skriňu. Nechýba ani dvojdverové, klasické prevedenie skrine. Na oboch skriniach je veľmi príjemný jemný vzor, ktorý nábytok netradične oživí. Pokiaľ zariaďujete detskú izbu pre dve slečny, možný výber rozmerov skríňí je veľmi praktický. Pre menšie slečnu tiež môžete zariadiť menšie toaletky obyčajným obstaraním zrkadla ku komode, pre väčšiu slečnu môžete kúpiť veľké zrkadlo s praktickým stolíkom. Písací stôl patrí k rozmerovo väčším, bude tak vyhovovať aj potrebám už študujúcich dievčat.


Jednoduchosť, elegancia, netradičné odtiene, to všetko je veľmi dobrá voľba pre zariadenie interiéru vašich slečien. S ohľadom na skutočnosť, že sa jedná o značkový, certifikovaný nábytok, je aj cena viac než priaznivá. Samozrejme s našou dopravou zdarma po celej republike.