Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzska kolekcia Life - spálňa

Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása! Je to naozaj pravda a môžete sa o tom presvedčiť v dnešnej ponuke spální, ktorú vám predstavíme. Opäť francúzsky výrobca, známy svojou precíznosťou a vysokou kvalitou pri výrobe nábytku. Spálňu nemusíte kupovať ako danú zostavu, ktorá je iba návrhom, ale môžete si spálňu zostaviť zo samostatných dielov, podľa veľkosti interiéru a Vašich možností.

 

Spálňa Lanka

Alebo skôr lepšie povedané ponuka postelí z kolekcie Lanka do vašej spálne. Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

Postel Lanka graphit Postel Lanka white

 

K manželskej posteli je možné v identickom dizajne zaobstarať aj ďalší nábytok, pretože biely nábytok je snáď v najväčšom zastúpení na našich stránkach, alebo možno tiež posteľ zaobstarať v menšom rozmere miesta na spanie, ale aj úplne odlišnom odtieni. Možností je v kolekcii Lanka celý rad, dokonca tieto unikátne postele zaobstaráte ako riešenie miesta na spanie pre vaše dieťa.

 

Spálňa Mimizan, elegancia z Francúzska

Kolekcia Mimizan od francúzskeho výrobcu patrí aj k tým, ktoré dizajnom sú schopné vyriešiť aj vybavenie rozmerovo malej spálne. Aj z fotografií je zrejmé, že výrobca, alebo skôr dizajnér, miluje minimalizmus a tak je nábytok funkčný a jednoduchý. Nič tu nie je "navyše", všetko určené na maximálny komfort a využitie daného interiéru. Skrátka vitajte v pohodlnej francúzskej posteli.

 

   

 

Či sa už rozhodnete pre niektorú z verzií spální, alebo si spálňu zostavíte sami z jednotlivých segmentov kolekcie, budete určite spokojní. Moderný dizajn a kvalita spální je vždy to, čo francúzsky výrobca ponúka!

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Rovnako venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.