Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzska kolekcia Quadra

Dnes Vám chceme opäť predstaviť novú kolekciu, z dielne francúzskeho výrobcu, ktorú nájdete na našom portáli v novinkách o nábytku. Jedná sa o kolekciu Quadra, z ktorých segmentov zariadite originálnú, modernú spálňu vo veľmi kvalitnom prevedení. Celá kolekcia je tiež certifikovaná na základe požiadaviek Európskej únie, ktorých logá prikladáme u každého výrobku tejto kolekcie.

Ložnice Tonight - Manchester

 

Jednotlivé segmenty

Ako môžete vidieť na prvej fotografii, kolekcia ponúka originálnu posteľ vo veľmi modernom dizajne. Netradičný dizajn ponúka francúzsky výrobca, ktorý patrí v nápadoch a predovšetkým designu samotnému k svetovým špičkám. A čím je táto posteľ taká netradičná? Pre mnohých našich zákazníkov, patrí klasický dizajn nočných stolíkov už k fádnym, môžeme povedať stále sa opakujúcemu riešeniu, a preto nás francúzsky výrobca prekvapil nadstavcom po stranách postele, ktorý v podstate nahrádza nočné stolíky. Police umiestnené po stranách postele dodávajú, ako môžete sami vidieť na fotografii, úplne nový spôsob riešenia spálne. Kolekcia ponúka aj klasickú posteľ, pre tých z Vás, ktorí dávajú prednosť práve klasike. K tejto posteli si nemusíte kupovať nočné stolíky, pretože posteľ disponuje praktickým nádstavcom. Vybrať si môžete tiež z radu komôd, ktoré príjemne vašu spálňu doplnia.

 

Komoda Manchester Komoda Manchester large

 

Ako môžete vidieť, kolekcia nábytku do spálne, ponúka možnosť širokého výberu jednotlivých segmentov. Použitým materiálom u tejto kolekcie, zvolil výrobca mdf dosku a lamino, čo je materiál veľmi obľúbený, pre svoju jednoduchú údržbu. Ojedinelá, nevšedná a veľmi príjemná je bezpochyby aj kombinácia farieb. Kolekcia ponúka okrem veľmi moderného dizajnu a vysokej kvality aj spojenie dvoch odtieňov, svetlý orech ako prírodné stvárnenie a svetlo hnedá pre dizajnový efekt. Francúzsky výrobca má za cieľ netradičný dizajn a vysokú kvalitu, o čom svedčia aj certifikáty, ktoré ponúka pri všetkých výrobkoch tejto kolekcie. A tak môže spálňa vyzerať v konečnej podobe!

 

 Tradičné pre tento dizajn kontrastné spojenie odtieňov prírodného dekoru s čiernou. Minimalistické, jednoduché línie vždy doplnené niektorým z originálnych kovových prvkov a široký výber dielov, ktoré vás rozhodne, rovnako ako dostupná cena, oslovia. Vyberte si z ponuky našich industriálnych designov v exkluzívnom zastúpení od francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je vždy ponuka tých najviac trendy záležitosťou, s nábytkom Aldo vždy bude váš interiér osobnou záležitosťou.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný na používanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.