Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske detské šatňové skrine

Šatníková skriňa patrí k nábytku, ktorý je súčasťou snáď všetkých detských izieb a napomáha deťom udržiavať poriadok s ošatením. V poslednej dobe, sú na našom portále, dominantné šatníkové skrine nášho francúzskeho partnera. Ponuka predstavuje veľmi kvalitné skrine, ale aj skrine za veľmi výhodné ceny. Dnes vám niektoré šatníkové skrine, z noviniek predstavíme.

 

 

Do detskej izby nevšedný design patrí

Nielen typom odtieňov, kombinácia ružovej s bielou, ale aj celkovým dizajnom, napríklad detaily v podobe úchytiek, umiestnenie zrkadla na šatníkovej skrini je prvá skriňa, ktorú Vám predstavíme určená pre Vaše slečny. Veľmi vyhľadávané a obľúbené je aj delenie skrine v detskej izbe na dve časti, z ktorých jedna je policová.

 

    

 

Priestranná skriňa v imitácii dreva

V prípade, že máte v detskej izbe dve slečny, alebo síce máte jedno dieťa, ale veľa vecí na uloženie, potom šatníková skriňa trojdverová, môže byť vhodná práve pre Vás. Táto detská skriňa z kolekcie francúzskeho výrobcu ponúka dievčenské prevedenie a povrchovú úpravu, ktorá verne imituje masív, v tomto prípade drevo borovice.

 

 

Skriňa pre chlapcov

Skrine pre chlapcov sú obľúbené v tmavom prevedení, predovšetkým pre tých starších, rovnako ako herné počítačové stoly. Bohužiaľ len málokto má to šťastie, že sa do izbičky umiestni veľká skriňa a tak najčastejším variantom v kolekciách je dvojdverové prevedenie.

 

 

Nesmieme zabudnúť na chlapcov, ktorí sa možno neparádia tak, ako slečny, ale úložné priestory v detskej izbe potrebujú rovnako, ako dievčatá. Veľmi vyhľadávané, práve pre chlapcov, je spojenie farieb s akýmkoľvek odtieňom modrej a práve táto šatníková skriňa ponúka jednu z najobľúbenejších kombinácií, dub-modrá. Detská šatníková skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru, pretože je trojdverová, vhodné tiež teda pre detskú izbu, ktorú obývajú dve deti.

 

 

Všetky šatníkové skrine, ktoré sme Vám predviedli, sú jedným z dielov kolekcie, čo znamená, že v rovnakom dizajne môžete zariadiť celú detskú izbu.