Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske kuchynske linky ako zostavy

Dnes Vám predstavíme kuchynské linky Manchester, od nášho francúzskeho výrobcu, ktoré sú rozmerovo už dané a je možné ich zakúpiť len ako celok, bez možnosti úprav. Vo väčšine prípadov sa jedná o kuchynské linky jednoduché, v jednej priamke. Tieto kuchynské linky ponúkame v dvoch rozmeroch dĺžky a to 240 cm alebo 270 cm. Ponúkajú vysokú kvalitu a originálny design do Vašich kuchýň.

 

Netradičný čierny odtieň

Francúzsky výrobca certifikovaného nábytku, ponúka niekoľko zostáv kuchynských liniek vo veľmi obľúbenom, industriálnom dizajne. Ale kuchynskou linkou vždy príbeh ešte len začína a na našich stránkach v kolekcii Manchester nájdete pre vašu kuchyňu oveľa, oveľa viac. Široký výber jedálenských stolov, barových stolov v dizajne kuchynskej linky, ale môžete zaobstarať aj navyše vitrínu, alebo komodu, keby vám úložné priestory v kuchynskej linke nestačili. Kolekcia Manchester je tak ideálna, pre vybavenie celej kuchyne, vrátane priestoru, ktorému hovoríme jedálenský kút. A keďže je len málo tých, ktorí majú k dispozícii samostatnú miestnosť na vybavenie jedálne, identický dizajn jedálenského priestoru s kuchynskou linkou je veľmi vítané.

 

 

 

 

Všetko môže byť vo vašom priestore kuchyne a jedálenského kúta príjemne zladené. Francúzsky výrobca ponúka veľmi kvalitný nábytok, kedy kvalitu dokladá niekoľkými certifikátmi. V kolekcii Manchester máte tiež možnosť zaobstarať niekoľko zostáv kuchynských liniek podľa toho, ako vám vyhovuje, môžete tiež zaobstarať kuchynské skrinky samostatne a zostaviť si kuchynskú linku podľa vašich individuálnych potrieb.

 

Kuchyňa na prechodné obdobie za veľmi dostupnú cenu

Predstavujeme ďalší z radu veľkých pomocníkov do vašej kuchyne a to doslova za "hubičku". Efektívne riešenie pre doplnenie veľkej kuchyne keď miesta začína postupne chýbať, nepostrádateľný pomocník do malej kuchyne, ktorý poslúži na maximum, ale miesta zaberie minimum. Ale tiež veľmi cenovo dostupné riešenie, keď nechcete kupovať klasickú kuchyňu. Medzi tieto produkty sa radia aj veľmi obľúbené ostrovčeky do kuchyne, alebo servírovacie stoly.

 

 

 

A v tomto elegantnom dizajne prináša výrobca v kolekcii Rustik Brown celý rad dielov nábytku. Môžete si tak za viac ako priaznivú cenu vybaviť celú kuchyňu či jedálenský kút. Viac ako dostupná cena je daná ako sériovou výrobou, tak voľbou materiálu na výrobu skrinky. Laminátová doska s povrchovou úpravou imitácie tmavého dreva v spojení s kovom čiernej farby. Vďaka voľne materiálu je ľahká aj údržba. Ku skrinke odporúčame jedálenskú zostavu stôl a dve lavice z rovnakej kolekcie. Nábytok, ktorý uľahčí začiatky začínajúcim mladým párom vďaka tejto nízkej cene.