Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske kuchynské linky na Aldu

Dnes vám chceme predstaviť nové kuchynské linky od francúzskeho výrobcu, ktoré sú rozmerovo už dané ak si zaobstaráte celú zostavu, alebo si kuchyňu môžete zostaviť sami na základe výberu z ponuky samostatných skriniek. Na našom portáli sme tieto kuchynské linky zaradili do kategórie samozrejme kuchýň a jedální. Vaša kuchyňa bude obstaraním týchto kuchynských liniek naozaj originálna! Inšpirácia z Francúzska, krajiny gurmánov a delikates určite stojí za to.

 

Kuchynská linka v novej, trendy odtieni

Predovšetkým pri kuchynskej linke je medzi najobľúbenejšími odtieňmi v poslednom roku čierna. Francúzsky výrobca v kolekcii Manchester, ktorá predstavuje kuchynské linky ako dané zostavy či samostatné kuchynské skrinky na výber, ponúka aj ďalšie dostupné odtiene. Zostava kuchynskej linky v rôznych dĺžkach, v cene s pracovnou doskou, ale môžete si vytvoriť aj vlastný návrh. Pokiaľ vám teda rozmer kuchynskej linky nevyhovuje, jej podobu zmeníte výberom z ponuky kuchynských skriniek veľmi ľahko, alebo tiež môžete použiť kuchynskú linku ako zostavu a niektoré zo skriniek iba prikúpiť.

 

 

Dizajn môžeme označiť za veľmi jednoduchý, ale to bol zámer výrobcu na to, aby docielil veľmi priaznivé ceny pri zachovaní maximálnej využiteľnosti v kuchyni. Francúzsky výrobca vždy kladie dôraz na kvalitu a maximálne praktické využitie nábytku. Dodanie skriniek v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu. Materiálom na výrobu sa stala laminátová doska hrúbky 18 mm. Doprava zadarmo po celej republike.

 

Kuchyňa v industriálnom dizajne

Medzi veľmi obľúbené riešenie kuchyne a jedálne, predovšetkým v podnájmoch, alebo vo veľmi malom priestore, patrí industriálny dizajn. Príjemné odtiene, materiál laminátu a kovu a minimalistické línie, ktoré skutočne zaberú len veľmi malý priestor. Môžeme tiež povedať, že kategória industriálneho designu ponúka veľmi prekvapivé a predovšetkým praktické riešenia pre vašu kuchyňu a tak bývanie s týmto novým, trendy designom je veľmi komfortné.

 

     

 

Dúfame, že sme vás zaradením nových kuchynských liniek od francúzskeho výrobcu potešili a zaujali vás rovnako, ako nás všetkých na Nábytku Aldo. Tieto linky sú skutočne iné! Vysoko kvalitné, originálne a nadčasové. Cena viac než príjemná, navyše či už pri kuchynskej linke v zostave, alebo samostatných skrinkách vždy s pracovnou doskou v cene.