Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske moderne kuchyne pre každého

Dajme si ruku na srdce a priznajme si, že kuchyňa je neobyvatelnější miestnosť v našom dome, či byte. Tú pravú pohodu, pri klábosení s kamarátkou, si nikdy nevychutnáme v obývacej izbe tak, ako v kuchyni. Kuchyňa tvorí nejakú pokojnú rodinnú atmosféru a je to také srdce bytu, čo je asi správne. Dnes Vám niektoré z našich nových kuchýň, od nášho francúzskeho výrobcu predstavíme.

 

Netradičné poňatie v čiernom odtieni

Náš popredný francúzsky výrobca tento rok ponúkol hneď niekoľko zaujímavých podnetov kuchyni a rad nových prvkov, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Sme veľmi radi, že ako prvý na slovenskom trhu môžeme predstaviť úplne novú kolekciu nábytku do kuchyne Modula. Systém tejto kolekcie riešiace interiéry kuchýň a jedální, ponúka predovšetkým nábytok, ktorý sa umiestňuje voľne v priestore. Záleží potom len na Vás, ako jednotlivé diely v priestore rozmiestnite a využijete. Veľmi príjemná je aj jej farba, kombinácia bielej s akácií so zachovaním štruktúry dreva. V takejto kuchyni, sa Vaše návštevy budú cítiť naozaj ako doma.

 

  

 

Prvky z čias minulých

Ako sme sa už zmienili, je to zaujímavé, ale nech už sme v úlohe hostiteľov, či návštevy a snažíme sa hostí pozvať ďalej do bytu, väčšinou k tomu nedôjde. Pre návštevy je príjemné, že môžu diskutovať s tým, kto chystá jedlo a je tam teplo a voňavá domáca atmosféra. Atmosféra je skvelá vec, a dosiahnuť jej vyžaduje cit, intuíciu a umenie. Každý milovník rustikálneho nábytku, oceni určite aj to, že aj v tejto kategórii nábytku pribudlo teplé drevo, strohé priamky nahradili obliny a zmenili sa aj vzory a farby. Rustikálna jedáleň na fotografii ponúka štýlový kredenc, komodu s policou na zavesenie a jedálenský stôl so stoličkami. Všimnite si kombinácie dvoch odtieňov, kedy biela hrá prím a je doplnená príjemným odtieňom prírodnéj borovice. Výrobca kladie dôraz, čo je zrejmé už z fotografií, na detail v podobe úchytiek, vysokú kvalitu a originalitu dizajnu. Z vlastnej skúsenosti Vám môžem povedať, že táto kuchyňa je tak originálna, príjemná, teplá, že čas v nej strávený je naozaj potešením!

 

 

Zariaďovať v dnešnej dobe kuchyňu, je určite starosť, ale práve pre širokú ponuku na našom portále, to môže byť aj radosť. Viac nájdete v kategórii kuchyne a jedálne.