Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske moderne kuchyne pre každého

Dajme si ruku na srdce a priznajme si, že kuchyňa je neobyvatelnější miestnosť v našom dome, či byte. Tú pravú pohodu, pri klábosení s kamarátkou, si nikdy nevychutnáme v obývacej izbe tak, ako v kuchyni. Kuchyňa tvorí nejakú pokojnú rodinnú atmosféru a je to také srdce bytu, čo je asi správne. Dnes Vám niektoré z našich nových kuchýň, od nášho francúzskeho výrobcu predstavíme.

 

Netradičné poňatie

Náš popredný francúzsky výrobca tento rok ponúkol hneď niekoľko zaujímavých podnetov kuchyni a rad nových prvkov, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Sme veľmi radi, že ako prvý na slovenskom trhu môžeme predstaviť úplne novú kolekciu nábytku do kuchyne Modula. Systém tejto kolekcie riešiace interiéry kuchýň a jedální, ponúka predovšetkým nábytok, ktorý sa umiestňuje voľne v priestore. Záleží potom len na Vás, ako jednotlivé diely v priestore rozmiestnite a využijete. Veľmi príjemná je aj jej farba, kombinácia bielej s akácií so zachovaním štruktúry dreva. V takejto kuchyni, sa Vaše návštevy budú cítiť naozaj ako doma.

Kuchynská linka Modula

 

Prvky z čias minulých

Ako sme sa už zmienili, je to zaujímavé, ale nech už sme v úlohe hostiteľov, či návštevy a snažíme sa hostí pozvať ďalej do bytu, väčšinou k tomu nedôjde. Pre návštevy je príjemné, že môžu diskutovať s tým, kto chystá jedlo a je tam teplo a voňavá domáca atmosféra. Atmosféra je skvelá vec, a dosiahnuť jej vyžaduje cit, intuíciu a umenie. Každý milovník rustikálneho nábytku, oceni určite aj to, že aj v tejto kategórii nábytku pribudlo teplé drevo, strohé priamky nahradili obliny a zmenili sa aj vzory a farby. Rustikálna jedáleň na fotografii ponúka štýlový kredenc, komodu s policou na zavesenie a jedálenský stôl so stoličkami. Všimnite si kombinácie dvoch odtieňov, kedy biela hrá prím a je doplnená príjemným odtieňom prírodnéj borovice. Výrobca kladie dôraz, čo je zrejmé už z fotografií, na detail v podobe úchytiek, vysokú kvalitu a originalitu dizajnu. Z vlastnej skúsenosti Vám môžem povedať, že táto kuchyňa je tak originálna, príjemná, teplá, že čas v nej strávený je naozaj potešením!

Rustikálna jedáleň B01

Zariaďovať v dnešnej dobe kuchyňu, je určite starosť, ale práve pre širokú ponuku na našom portále, to môže byť aj radosť. Viac nájdete v kategórii kuchyne a jedálne.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.