Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske poschodové postele

Design poschodových postelí sa v posledných rokoch naozaj zmenil na nepoznanie. Tie, tam, sú časy, kedy sa jednalo o klasickú poschodovou posteľ, ktorá bola vždy rovnaká, snáď v každej detskej izbe, kde boli dve deti a interiér izby bol tak malý, že nedovoľoval zaobstarať deťom dve klasické postele. Aj v dnešnej dobe sú detské izby, hlavne v panelákových bytoch malé, ale rozdiel vo výbere poschodových postelí, je neporovnateľný. Dnes Vám predstavíme poschodové postele od nášho popredného francúzskeho výrobcu, ktorého dizajn je ohromujúci.

 

Posteľ pre dve deti

Na prvej fotografii, sme Vám predstavili detskú poschodovú posteľ Double Vip, ktorá v interiéri detskej izby pôsobia veľmi elegantne. Každá z postelí, dolná a tiež horná má praktické odkladacie regály a police po celej jej dĺžke, ktoré spĺňajú podmienky toľko potrebného úložného priestoru. Vďaka širokej ponuke francúzskeho výrobcu si môžete k tejto posteli v rovnakom odtieni vybrať ďalšie diely nábytku do detskej izby, tiež z mdf dosky. Ako ďalšie, Vám predvedieme netradičné dizajnové spracovanie detské postele Stan, v obľúbenom bielom prevedení. Detská posteľ Stan ponúka dostatok priestoru nielen na spanie, ale aj pre ukladanie vecí do políc v medzi priestore. Vďaka výsuvnému šuplíku, ktorý slúži ako druhá posteľ, šetríte miesto v detskej izbe, toľko potrebné pre hranie detí.

 

Posteľ pre jedno dieťa

Síce poschodová posteľ, ale s možnosťou spania jedného dieťaťa, sa stáva veľmi obľúbenou pre svoju funkčnosť. Na našom portáli nájdete rad týchto postelí, ktoré sme nazvali multifunkčné. Hodí sa naozaj do malých priestorov detskej izby a v niektorých prípadoch neviete, či sa ešte jedná o posteľ, alebo vlastne vybavenie celéj detskej izby potrebným nábytkom. Na poslednej fotografii, Vám predvedieme, jednu z mnohých multifunkčných postelí a to detskú posteľ Jack. Jedná sa vlastne už o detskú izbu a na fotografii môžete vidieť, čo všetko obstaraním detskej izby Jack môžete získať. Posteľ ponúka ako šatníkovú skriňu, písací stôl, tak ďalšie množstvo úložných priestorov v podobe regálov a políc. Môžeme naozaj tvrdiť, že táto posteľ prináša nadčasový, multifunkčný dizajn z Francúzska.

Na našom portáli nábytku Aldo, v kategórii detský nábytok, nájdete mnoho ďalších v sekcii detské poschodové postele. A že je naozaj z čoho vyberať, sa presvedčíte sami.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.