Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske spálne imitujúce drevo

V kolekcii nábytku do spálne, ktorú Vám dnes predstavíme, stavil francúzsky výrobca na dizajn verne imitujúce drevo, masív. Celá kolekcia francúzskych spální, je na nerozoznanie od pravého masívu, treba dreva dub. Odtieň dreva dub s prímesi svetlej šedi, pod názvom dub oxford, pôsobí veľmi zaujímavo a ďalšími prvkami, ako sú efekty prolínajícího sa dreva, dosiahol francúzsky výrobca originálneho a nevšedného dizajnu.

 

Ložnice Confidence

 

Prepletené drevo

Francúzsky výrobca nás stále prekvapuje originálnymi a nevšednými designy nábytku, nielen do spálne. Ako originálne môže prvok propleteného dreva vyzerať, sme Vám chceli ukázať na prvéj fotografii a to na šatníkovej skrini z tejto kolekcie Sao. Veľmi výrazné na šatníkovej skrini je jej reliéfne spracovanie pravého krídla, kedy dosky sú vzájomne do seba prepletené. Šatníková skriňa, je veľmi priestranná, má praktické vnútorné usporiadanie a veľkou výhodou sú aj posuvné krídla. Ponuka spální s flexibilným výberom samostatných dielov podľa Vašich skutočných potrieb a priestorových možností, patrí k obľúbeným. Takúto možnosť v spolupráci s francúzskymi výrobcami ponúkame prostredníctvom nášho portálu a nie je tomu inak ani u tejto kolekcie. Ako môže kolekcia  vyzerať pri výbere jednotlivých dielov, Vám predstavíme na ďalšiej fotografii.

 

    

 

Rovnako uvádzame, ako spálňa Confidence pôsobí, keď je prítmie a blíži sa noc. Pre kvalitný nábytok by malo byť bežné využitie pomalého dovierania šuplíkov a dvierok a to kolekcia nábytku Confidence samozrejme ponúka. Vďaka vysokej kvalite vás čaká aj jednoduchá montáž a rozhodne poteší hrúbka materiálu a zaguľatené hrany.

 

Ďalšie unikátne designy spální v imitácii masívu

Kolekcia Thelma od francúzskeho výrobcu v nádhernom „country“ štýle, ako by sme asi najviac tento nábytok charakterizovali. Ponuka dielov je veľmi široká, iba posteľ si môžete vybrať z troch veľkostí miesta na spanie. Vysoká kvalita je daná nielen spracovaním od výrobcu, ale aj materiálom mdf dosky, alebo zakončením ABS hrán. Kolekcia nábytku do spálne Thelma, ktorú vám radi odporučíme.

 

 


Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.