Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzske televízne stolíky

Televízne stolíky sú veľmi praktickým pomocníkom najmä vtedy, ak vlastníme viacero elektronického TV zariadení. Design televíznych stolíkov však väčšinou býva robustného charakteru, ktorý mnohokrát neladí s minimalistickým poňatím interiéru. My vám dnes predstavíme jednoduché televízne stolíky, francúzskeho výrobcu, za veľmi príjemné ceny. Ponúkame jednoduchý dizajn do vašich obývacích izieb.

 

Jednoduchosť a praktickosť

 

Televízia, video, DVD prehrávač, domáce kino, audio-súprava, rádio, CD prehrávač, stolný počítač alebo laptop, táto technika nás obklopuje uprostred našich domovov a žiada si adekvátny priestor, v podobe televíznych stolíkov, ktoré nám súčasne zabezpečí užívateľský komfort. Širokouhlej televízie, DVD prehrávače, videá, satelity a domáce kiná sa usídľujú v našich bytoch čím ďalej viac. Zohnať na ne pekný televízny stolík, ktorý by lahodila nášmu vkusu a oku, nie je práve jednoduchá záležitosť. My vám dnes predstavíme niektoré z televíznych stolíkov, ktoré ponúkajú francúzsky šarm a eleganciu. Veľký výber televíznych stolíkov, umožňuje integráciu do väčšiny klasických i náročných interiérov.

 

TV stolek Manchester    

 

Kolekcia Manchester (na prvej fotografii v podobe bieleho stolíka), nábytok do obývačky, ponúka široký výber samostatných dielov v modernom dizajne. Výrobca sa sústredil na možnosť vybavenia malých, ale aj veľkých, priestranných miestností. Dizajn môžeme zaradiť do kategórie moderného designu v spojení s nečakaným prvkom v podobe štýlovej kovovej úchytky s rustikálnym charakterom. Kolekcia ponúka nábytok aj do jedálne, ponúka sa tak možnosť vybavenia napríklad jedálenského kúta v obývacej izbe. Na druhej fotografii je televízny stolík Ness. V poslednom roku patria k najviac žiadaným designom v kategórii nábytku mohutné, masívne diely nábytku, ale vo veľmi modernom dizajne. Presne taký trendy splnila kolekcia, ktorá ponúka výber zo samostatných dielov pre možné zostavenie obývacej izby a jedálne. Nadčasový je však nielen dizajn, ale aj povrchová úprava v odtieni šedý dub v spojení s tmavo šedým sklom.

 

 

Televízne stolíky sú malým, ale dôležitým interiérovým doplnkom. Dúfame, že vám dnešná ponuka televíznych stolíkov aspoň trochu uľahčila výber. Na našom portáli, ich nájdete v kategórii Nábytok do obývačky v sekcii Tv stolíky.