Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky dizajn detských postelí

Keď sa povie detská posteľ, každý z nás si predstaví klasickú detskú posteľ, ktorá ničím nezaujme. V dnešnej ponuke, vám predstavíme detské postele, nášho francúzskeho výrobcu, ktoré svojim ojedinelým dizajnom dajú detskej izbe niečo navyše!

 

Najdôležitejšia je posteľ

Detské postele v našej ponuke vám celkom určite pomôžu v riešení otázky, ako moderne ale zároveň prakticky zariadiť detskú izbu akejkoľvek veľkosti. O dôležitosti kvalitné postele už nikto nepochybuje a u dieťaťa to platí dvojnásobne. Posteľ by mala mať predovšetkým kvalitný matrac, ktorá je položená na lamelových roštoch. Aby dieťaťu posteľ slúžila dlhšie, môžete pre neho zaobstarať už veľkosť 90 x 200 cm. Veľmi praktická je posteľ s úložnými priestormi, ktoré sú umiestnené pod ňou. Schová sa tam nielen perina, ale aj veľa hračiek. V izbe pre dve deti môžeme ušetriť priestor, treba výsuvným šuflíkom, kde sa skrýva spanie pre druhé dieťa. Na nasledujúcich fotografiách, vám predvedieme malú ukážku vysoko kvalitných a dizajnovo originálnych detských, francúzskych postelí do detskej izby.

 

Dětská postel Erwan     

 

Posteľ Space Up, ale aj Travel to nie je len miesto na spanie, súčasťou postele je veľké množstvo úložných priestorov, ktoré vám v podstate nahradia šatníkovú skriňu. Ďalším vybavením sú police po celom jej obvode, rad šuplíkov a políc vo vnútornej časti postele. V cene postele je tiež rámový, kovový rošt pre matrac o veľkosti 140x190 cm, alebo 140x200 cm. Dĺžku postele je možné vďaka dômyselnému dizajnu ľubovoľne nastaviť. Sme radi, že vám začíname prinášať aj také riešenia interiérov, ktoré určite nájdu uplatnenie aj v tých najmenších miestnostiach.

 

Postel Space Up    Postel Travel

 

Posteľ v originálnom dizajne vás prekvapí. Celkom určite rovnako ako nás, pretože takéto riešenie miesta na spanie v interiéri detskej izby naozaj vo svete designu vidíme prvýkrát. A riešenie francúzskeho výrobcu sa nám veľmi páči, navyše si myslíme, že je veľmi praktické.

 

 

Nielen dizajn u detskej postele celkové spracovanie, ale aj praktickosť je to, čo chcel ponúknuť francúzsky výrobca. Posteľ ponúka dva šuplíky na kolieskach, je teda jednoduchá manipulácia, polica po celej jej dĺžke ako odkladaciu plochu a praktický schodík, pre pohodlie malých slečien. Detská posteľ je celkovo koncipovaná tak, aby bola bezpečná. Bezpečnosť neponúka iba schodík k posteli, ale aj všetky hrany, ktoré sú zaoblené.

 

Dětská postel Finland    Dětská postel Snoop

 

Unikátny dizajn, ostatne ako pri celej kolekcii Finland určenej malým slečnám. Návrh na fotografiu potom spadá do jednej z mnohých kolekcií, ktoré vás dostanú svojou funkčnosťou a originalitou. V spojení s poschodovou posteľou, v jednom diele nábytku, získate množstvo odkladacích priestorov riešených policami a vysúvací písací stôl. To všetko zakrytú strieškou, ako forma designu, ktoré predovšetkým deti milujú. Majú jednoducho rady najrôznejší nábytok v podobe domčekov.

Francúzsky výrobca na našom portáli známy hlavne pre svoju kvalitu, nielen design. Výšku kvality môžete posúdiť aj na ďalších fotografiách, na našom portáli v kategórii detský nábytok, v sekcii detské postele, kde uvádzame detaily produktu.