Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky dizajn obývacích izieb

Za posledné desaťročia sa tvár obývacej izby zmenila od základu. Veľké mohutné obývacie steny, ktoré často zabrali veľký priestor obývacej izby, nahradili vzdušné modulové systémy, kedy si môžete obývaciu stenu zostaviť podľa Vašich požiadaviek a možnosti interiéru. To, že francúzsky výrobca, je vždy o krok dopredu, čo sa týka kvality a dizajnu nábytku, je známe a preto Vám dnes predstavíme nábytok do obývacej izby, práve od tohto výrobcu.

 

 

Modulové systémy

Na fotografiách, ktoré Vám predstavíme, vidíte vždy návrhy danej zostavy a je len na Vás, či Vám daná zostava vyhovuje, alebo si vyberiete sami, zo širokej ponuky samostatných dielov a Váša obývacia izba bude vždy originál. Výberu z rôznych segmentov nábytku, hovoríme modulový systém. Nie inak je tomu u obývacej izby Nolita, na prvej fotografii. Nábytok z kolekcie Nolita, je v príjemnom prírodnom odtieni Bruges a ponúka tiež nábytok do jedálne. Môžete tak veľmi vkusne prepojiť obývaciu izbu s jedálňou. Ďalšie moderné vybavenie interiéru obývacej izby ponúka francúzsky výrobca prostredníctvom kolekcie Malt. Trendy je nielen dizajn obývacej izby, ale aj povrchová úprava a to v príjemnom prevedení škorica-biely pololesk. Rozmiestnenie jednotlivých dielov, ktoré sú k zakúpeniu aj samostatne, záleží na Vás a Vašich podmienkach, nemusíte sa striktne držať návrhu dizajnéra. Konferenčný stolík je veľmi praktický, ponúka množstvo odkladacieho priestoru pod vrchnou doskou. Televízny stolík pamätá na rozmery lcd obrazoviek.

 

     

 

Dané zostavy obývacích stien

Obývacia stena v modernom odtieni biela-ebony, je ukážkou moderného dizajnu dnešnéj obývacej izby. Ako môžete vidieť na fotografii, príslovi, v ktorom sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, u tejto steny určite platí. Kontrastné prevedenie biela-ebony možné ďalej dopĺňať najrôznejšími dekoráciami a zariadenie interiéru obývacej izby aj cez prvoplánový kontrast pôsobí harmonicky. Nábytok je prispôsobený veľkosti najmodernejšie elektronike. Druhá obývacia stena má naozaj nadčasový dizajn. Obývacia stena ponúka posuvné krídlo, ktorým podľa Vášho rozhodnutia a nálady, či potreby, môžete striedavo zavrieť ľavú, alebo jej pravú časť. Krídlo na koľajniciach nie je náročné na manipuláciu, naviac je doplnené efektným mliečnym sklom. Obývaciu stenu ponúkame v prevedení bielom, alebo čiernom. Dva odlišné odtiene pre náročných zákazníkov.

Kategória obývacia izba na našom portále, Vám ponúka v sekcii obývacie steny, ďalši a ďalši nábytok pre vybavenie Vášej obývacej izby.