Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky nábytok do jedálne

Stolovanie a prestieranie je obrazom kultúry a životnej úrovne dnešnej modernej rodiny. Kúzlo rodinnej pohody počas stolovania netvorí len dobré a chutné jedlo, ale veľmi dôležitý je nábytok do jedálne, alebo aspoň jedálenský stôl, bez ktorého sa určite v žiadnej rodine nezaobídeme. Dnes si predstavíme moderné, originálne francúzske a španielske jedálne.

 

Jedáleň v trendy pastelových odtieňoch

Estetické stolovanie uči naše deti od najútlejšieho veku správať sa pri stole spoločensky a priateľsky. Spoločné posedenie pri jedálenskom stole rodinu určite stmeľuje. V dnešnej uponáhľanej dobe, nie je určite jednoduché sa tri krát denne zísť všetci pri jedálenskom stole, ale mali by sme na to myslieť aspoň pri večeri a cez víkendy. Preto aj na našom portále nábytku Aldo, sa ponuka nábytku pre vybavenie jedální ako samostatných miestností, alebo pre vybavenie jedálenských kútov potrebné v obývacej izbe, neustále v posledných rokoch rozširuje. Kolekcia, ktorú Vám predstavíme ako prvú, so zameraním práve na tieto interiéry Quatuor pochádza z dielne francúzskeho výrobcu. Nábytok, či jeho samostatné diely na výber ponúka veľmi moderný dizajn, netradičnú farbu škorice a kvalitné spracovanie.

 

    Nábytek do jídelny z kolekce Nova

Jedáleň biela patrí stále k najviac obľúbeným

Moderný nábytok do jedálne za viac ako priaznivú cenu, vďaka nenáročnému, jednoduchému dizajnu, ponúka ďalšia jedáleň Karan-Slight white. Tento dizajn je uplatňovaný práve v moderných interiéroch nielen jedální. Použitým materiálom pri výrobe je mdf doska, ktorá nie je náročná na údržbu a do interiéru jedálne je veľmi vhodná. Moderný dizajn a vysoká kvalita za rozumnú cenu, to je nábytok z Francúzska.

 

     Rozkládací jídelní stůl Kiona white

 

Rozkladací jedálenský stôl, ktorý v zloženom stave rozhodne nezaberie žiadne miesto, ba naopak, môžete to ho po obede s priateľmi či rodinou využívať ako písací stolík či odkladací stolík, ako sme spomenuli už v úvode.

Riešenie, ktoré je ideálne pre tých z vás, ktorí potrebujete väčší jedálenský stôl naozaj len sporadicky. Navyše, jedálenský stôl si môžete rozložiť hneď na niekoľko šírok, nie je iba najmenší a najväčší rozmer, ale je možný ľubovoľný, postupný rozklad podľa aktuálneho počtu stravníkov. Dosky na rozloženie si musíte schovať, nemožno umiestniť pod stôl. Kvalitné kovové pojazdy a celkový spôsob rozloženia na jedálenský stôl jednoduchým vkladaním dosiek je ľahké a rýchle. Dômyselné riešenie je dostupné aj v ďalších odtieňoch prírodných dekorov.

 

Na záver jedno slovenské prísloví, ktorým by ste sa mali určite riadiť!
"Byť dobrým hostiteľom, tomu sa musí učiť od detstva."