Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky nábytok pre najmenších

V minulom článku, sme vám predstavili francúzsky nábytok do detských izieb. Dnes sa opäť zameriame na detský nábytok, ale predstavíme vám netradičný detský nábytok pre vaše najmenšie deti. Aj tento detský nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou, na ktorú francúzsky výrobca kladie veľký dôraz.

 

 

Netradičná šatníková skriňa

Dizajnový nábytok prináša nielen dané úžitkové vlastnosti, ako napríklad potreba úložného priestoru, ale aj množstvo ďalších prídavných hodnôt s ohľadom na to, pre koho je nábytok určený. A tak miesto veľké, pre malé dieťa nepraktické šatníkové skrine, kde rovnako na oblečení zavesené na šatníkovej tyči nedosiahne, alebo na tričká na hornej polici, vám prinášame riešenie presne podľa vzrastu dieťaťa, ale aj toho, čo dieťa predškolského veku je schopné dokázať.

 

 

  

 

 

Otvorená šatníková skriňa s regálom jednoduchá na použitie aj malého dieťaťa, prehľadná a navyše, dizajnovo vyzerá skvele. V kolekcii nábytku Anatole nájdete všetko na vybavenie izby bábätka a predškoláka a ešte k tomu niekoľko bonusov navyše. Ale možností je viac, treba aj z ponuky belgického výrobcu v podobe kolekcie Casami.

 

    

 

V kolekcii detského nábytku Casami od belgického výrobcu máte na výber z niekoľkých odtieňov šatníkových skríň v identickom tvare domčeka, ktoré je možné k sebe vzájomne spájať. Spolu s regálom taktiež v podobe domčeka tak môžete v interiéri detskej izby vytvoriť elegantnú a veľmi praktickú šatníkovú stenu. A podľa počtu zaobstaraných skríň bude mať vaša zostava potrebné rozmery. Pokiaľ sa vám páči zostava na fotografii, potom je v nej využitých všetkých typov odtieňov skríň v kolekcii Casami a zostava je doplnená jedným regálom. Odtiene veľmi trendy, pastelové, vhodné pre vybavenie detskej izby baby i chlapca.

 

A čo ďalšie doplnky do detskej izby?

Nesmú chýbať tabule na písanie, alebo boxy na hračky. To všetko v našej ponuke nájdete a sú to diely nábytku, ktoré pomôžu v izbe udržať poriadok a pritom poupratovať vám nezaberie veľa času. Ako príklad uveďme box na hračky, ktorý je veľmi kvalitný a vďaka designu praktický. Vnútorný priestor je rozdelený ešte na ďalšie dva, kde jeden sa môže stať priestorom na knižky a druhý na hračky. Vďaka elegantnému dizajnu je možné využívať box na hračky až do dospelosti, iba s vekom sa bude samozrejme meniť obsah skrinky. Belgický výrobca v identickom dizajne a odtieni ponúka všetko pre vybavenie detskej izby. Box na hračky možno tiež zaobstarať v celom rade ďalších, pastelových odtieňov. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

    

 

Doplnky do detskej izby majú svoje kúzlo a do detskej izby patria. Ďalšou kategóriou a to je už to najviac príjemné pri rekonštrukcii či obyčajnej premene izby, sú dekorácie. Plyšové hračky, obrázky, koberčeky, to všetko predsa do izby detí patrí.