Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky nábytok pre najmenších

V minulom článku, sme vám predstavili francúzsky nábytok do detských izieb. Dnes sa opäť zameriame na detský nábytok, ale predstavíme vám netradičný detský nábytok pre vaše najmenšie deti. Aj tento detský nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou, na ktorú francúzsky výrobca kladie veľký dôraz.

 

 

Kolekcia Ted-Lily

 

Detský nábytok Ted-Lily je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky najmenších detí, teda do štyroch až piatich rokov veku dieťaťa, v závislosti od ich vzrastu. Francúzsky výrobca sa svojím dizajnom snažil vytvoriť kompletný detský kútik, v ktorého cene sú tieto diely:

- Malá komoda
- Detská lavica s úložným priestorom, sedadlo s opierkou
- Jeden stôl
- Dve detské stoličky, kresielka

Veríme, že mnohým deťom taký detský kútik v detskej izbe, navyše s typicky detskými motívmi, ktorým je medvedík, prinesie veľa spokojných chvíľ pri hraní. Detský nábytok je zdravotne nezávadný, čo je hlavná prednosť pri zariaďovaní detskej izby. Samozrejme, že nemusíte kupovať celú zostavu, ktorú Vám predstavíme na nasledujúcu fotografii, ale jednotlivé diely sa dajú zaobstarať samostatne pod názvom Ted-Lily.

Detský nábytok Ted-Lily

 

Detský nábytok v zostave Princess

 

Veľmi príjemnú, ale pre malé dievčatká tiež praktickú zostavu detského nábytku v populárnom spojeniu farieb, ružová s bielou, predstavuje francúzsky výrobca. Tak ako vždy u detského nábytku i tu je dodržaná zdravotná nezávadnosť. Rozmery detských stoličiek a detského stolíka sú prispôsobené veku dieťaťa. Na takejto zostave sa im určite bude kresliť lepšie, než na klasickom "dospeláckom" nábytku. Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu, nielen u detského nábytku určeného najmenším deťom, ale aj pri nábytku určeného pre školákov aj študentov. Použitým materiálom pre výrobu daných dielov je drevo borovice spolu s mdf doskou, povrchový náter (farba) vode odolná, ľahká údržba. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu, ktorá je však v tomto prípade veľmi jednoduchá.

 

Detský nábytok v zostave Princess 356712

Veríme, že tento detský nábytok pre vaše najmenšie ratolesti, vás osloví rovnako, ako nás všetkých na Nábytku Aldo.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.