Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky šarm do detskej izby pre slečnu

Ak je vaša malá či už väčšie slečna romantik, potom pre zariadenie jej kráľovstvo je najlepšie vyberať z kolekcií francúzskeho výrobcu detského nábytku. Dizajn nábytku pre vybavenie detskej izby, alebo študentskej izby je naozaj veľmi elegantný a je v ňom veľa z povestného francúzskeho šarmu. A nielen dizajn, takisto odtiene ako je lily, stará ružová, alebo fialková, vytvára veľmi sofistikované dievčenské zázemie. Dnešný článok pre vás môže byť inšpiráciou, ako zariadiť detskú izbu slečne s francúzskym šarmom.

 

 

Detská izba pre malú slečnu

Ako zariadiť detskú izbu menšiu slečnu, ktorá ešte nechodí, alebo čoskoro začne chodiť do školy? Základom každej detskej izby musí byť kvalitná detská posteľ s nemenej kvalitnou detskou matracou. Spánok je pre dieťa to najdôležitejšie, kvalitný spánok pozitívne ovplyvní jeho rast, vývoj. Francúzskej postele ponúka pre menšie slečny klasický rozmer miesta na spanie 90x200 cm a vo väčšine prípadov nielen posteľ, ale aj ďalší nábytok má zaoblené hrany. Pre bezpečnosť vašej dievčatká veľmi dôležitý prvok. Na našich ilustračných fotografiách vám predstavujeme niektoré zo samostatných dielov detského nábytku, ktoré charakterizujú spomínaný francúzsky dizajn.

Elegantný štýl je zrejmý. Netradičné zakončenie komody, originálne úchytky, reliéfne zakončenie dosky. Písací stôl ponúka odkladací policu po celej jeho šírke, čo je veľmi praktické. Páči sa nám tiež netypický odtieň ružovej, výrobcom nazvanej lily. Biely odtieň je ešte doplnený kresbami v podobe jednoduchých čiar a koliesok. Nábytok v interiéri je naozaj veľmi pôsobivý. Kolekcia francúzskeho výrobcu sú na nábytku Aldo predstavované vždy s možnosťou výberu z ponuky samostatných dielov, akú podobu teda bude mať váš detská izba je čisto na vás a voľbe daných dielov. V ponuke nájdete tiež už zostavené návrhy interiérov, ktoré sú pre vašu reálnu predstavu, ako nábytok môže pôsobiť.

 

Dětský pokoj Biotiful     

 

Študentská izba pre väčšiu slečnu

Väčšie slečny určite ocenia niekoľko zmien. Klasickú detskú posteľ môžete vymeniť na študentskú posteľ s miestom na spanie 120x200cm. Do študentskej izby môžete zaobstarať aj zrkadlo, ktoré treba po umiestnení k písaciemu stolu využije vaše slečna ako toaletky. Alebo môžete umiestniť zrkadlo ku komode a získate opäť variantu toaletky. Za zmienku stojí rozmerovo väčšie šatníková skriňa, ktorej stredovú časť tvorí tiež zrkadlo. Písací stôl je rozmerovo dostatočne veľký na to, aby úplne pokryl potreby študujúci dievčatá. Páči sa nám tiež praktický regál, ktorý možno umiestniť samostatne v interiéri študentskej izby, alebo ako súčasť šatníkové skrine. Stačí len regál umiestniť vedľa skrine.

 

Dětský pokoj Alika

 

Francúzsky výrobca dievčenských izieb ponúka nábytok veľmi kvalitný, certifikovaný. Výrobným materiálom je laminát, alebo mdf doska, samozrejmosťou sú hrany abs. S ohľadom na kvalitu prepracovaný dizajn si trúfame tvrdiť, že tiež cena je veľmi priaznivá. A ak máte chlapca nezúfajte, aj pre zariadenia detskej izby chalana predstavuje francúzsky výrobca celú radu kolekcií. Ale o tých zase niekedy nabudúce