Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francúzsky týždeň plný zliav na nábytku Aldo

Pre našich zákazníkov sme si pripravili francúzsky týždeň plný zliav na detský nábytok. A pokiaľ sa jedná o francúzsky týždeň, potom zľavy na detský nábytok sa týkajú kolekcií od francúzskeho výrobcu. A veríme, že "francúzsky týždeň" sa stretne s veľkým ohlasom, pretože detský nábytok práve od tohto výrobcu patrí k najobľúbenejším. Medzi vôbec najpredávanejšie poschodové postele patrí práve tie francúzske, rovnako ako návrhy detských izieb ako takých. Čo môžete kúpiť v tomto týždni za naozaj príjemnú cenu, o tom bude dnešný článok.

 

 

Poschodové postele v zľave

Medzi najpredávanejšie poschodové postele z celej ucelenej ponuky sa zaradili postele s miestom na spanie až pre tri deti. Poschodová posteľ s prístelkou, ako sa správne označuje tento dizajn, je ideálnym riešením veľmi malého interiéru, kedy navyše jedna miestnosť musí slúžiť až trom deťom, súrodencom v rôznom veku. Najviac miesta máte šancu v malom detskej izbe ušetriť práve obstaraním poschodovej postele. A dizajn, ktorý predstavuje francúzsky výrobca práve pre tento typ nábytku, je veľmi dômyselný. Posúďte sami na príkladoch dvoch poschodových postelí s možnosti prístelky.

 

   Patrová postel Bibliobed

 

Ak potrebujete len dve miesta na spanie, môžete poschodovú posteľ zaobstarať bez šuplíku, alebo šuplík môžete využiť ako klasický úložný priestor. V každom prípade šuplík nie je jedinou výhodou tohto typu poschodové postele. Sú tu ešte odkladacia polica pozdĺž každého z lôžok, pod schodíky nájdete aj nemalé miesto pre ukladanie vecí a navyše schodíky sú vďaka širokej nášľapné ploche a zábradlia veľmi bezpečné. Farebné výplne políc sú variabilné a môžete odtieň meniť podľa toho, ktorou stranou do interiéru výplň otočíte.

 

Ako sme spomenuli už v úvode, poschodové postele francúzskeho výrobcu nájdete v našej ponuke v širokom výbere. Sú najrôznejšie varianty, ktoré majú ale jeden spoločný cieľ. Maximálne ušetriť miesto v detskej izbe. Sú tiež poschodové postele s nepravidelným rozmiestnením lôžok. Teda nie presne nad sebou, ale napríklad do pravého uhla, alebo dolnej lôžko je posunuté oproti hornému. Tento spôsob riešenia, ktorý si môžete pred samotnou montážou postele zvoliť, ponúka kolekcia Ninety. Jedno lôžko či poschodová posteľ ponúka dve možné varianty zostavenie. alebo časom môžete poschodovú posteľ jednoducho zmeniť, aby ste izbu nejako oživili.

 

Patrová postel Leo v industriálních odstínech   Patrová postel Stim

 

 

Multifunkčné detské postele v zľave

Druhým variantom je v podstate tiež vyvýšené lôžko, ale už menej. Písací stôl je na vynútia z pod postele a možno ho umiestniť aj úplne niekam inam v miestnosti. Súčasťou detské postele často býva tiež komoda a police. Multifunkčná detská posteľ vyrieši nedostatok miesta v detskej izbe, ktorý je určený len pre jedno dieťa. príjemné na týchto posteliach je, že ponúka veľké úložné priestory súčasne s miestom na spanie za viac ako priaznivú cenu. Ponuka multifunkčného dizajnu je veľmi široká a záujem o neho z roka na rok stúpa. Preto sa snažíme multifunkčný dizajn detského nábytku pravidelne do našej ponuky zaraďovať.

 

Patrová postel Higher pro holku   Patrová postel Higher pro kluka

 

 

Detská izba pre chlapca či dievča v zľave

Do ponuky francúzskeho týždňa sme zaradili aj dva návrhy detskej izby. Kolekcia Biotiful určená dievčatám a kolekcie detského nábytku Charley, určená chalanom. Obe kolekcie sú veľmi praktické a moderné a ich obstarávacia cena vás naozaj prekvapí. Samozrejme detská izba pre dievča ako inak než v bielo ružovom prevedení a detská izba pre chlapca vo farebnom spojení svetlej akácie s bielou. Zostavy detských izieb ponúka všetko, čo by mal izbu školáka či školáčky mať. Detská posteľ, komoda, písací stôl a šatníková skriňa.

 

Dětská postel Sleep pro holku i kluka  Dětská postel Sleep s dekoracemi pro kluka

 

Veríme, že "francúzsky týždeň" plný zliav vás poteší a možno sme sa trafili práve do vášho vkusu. A ak vás nič neosloví, tak vedzte, že na nábytku Aldo je každý týždeň iný. Napríklad minulý týždeň bol holandský a predminulý španielsky. Na nábytku Aldo je každý deň, každý týždeň načo sa tešiť.