Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hľadáte darček pod stromček? Nábytok ako tip ..

Vybrať svojim blízkym darček je mnohokrát veľmi zložité. Snáď najlepšie sa kupujú darčeky deťom. Ponuka hračiek, detských doplnkov a iných drobností z detského sveta je veľmi široká a deťom urobí radosť snáď každá hračka. Horšie a často zložitejšie je už výber darčeka pre "dospelákov". Ponuka sa tiež veľmi rozšírila a dnes už bežne môžeme zaobstarať darček ako zážitok, alebo obstaranie dovolenky pre našich starších rodičov, všetko ale v nadväznosti na naše finančné možnosti. Môj osobný názor je nekupovať darčeky, ktoré sú potom u obdarovaného schované niekde hlboko v skrini. Som skôr pre praktický výber, aj keď by sa treba mala stratiť pointa prekvapenia. Nie sme predsa takí bohatí, aby sme zbytočne míňali peniaze za veci, ktoré našim blízkym radosť síce urobia, ale....akosi len zo slušnosti. Našťastie je doba dnes pokročilá a každý môže vybrať darček, ktorý naozaj radosť prinesie. Čo patrí do takzvanej darčekovej ponuky u nás?

 

Darček pre deti

Pokiaľ hľadáte nejaký vhodný darček pre deti, potom je tu samozrejme ponuka detských postelí a ešte viac obľúbená ponuka poschodových postelí. Ale ak máte predstavu o nejakom menej hodnotnejšom darčeku, napríklad pre deti vašich príbuzných, tak aj tu je celý rad riešení. Pre dievčatá treba toaletné stolíky, pre menšie deti boxy na hračku, obľúbené ako darček sú aj písacie stoly.

 

Toaletní stolek Billy pro holku   Úložný box na hračky

 

Darček pre dospelých

Tu môžeme vyberať opäť z mnohých dekorácií od francúzskeho a nemeckého výrobcu. Veľmi obľúbené ako darček sú rozhodne taburety alebo servírovacie stolíky. Ich ponuka určite tiež stojí za inšpiráciu. Ale medzi vyhľadávané sa zaradili v poslednom roku aj doplnky do kúpeľne, alebo stojany pod laptop. A nezabúdajme aj tu, pre dospelých, na obľúbené písacie stoly, ktoré najradšej kupujú ženy svojim partnerom.

 

Psací stůl Game   V koupelně jako v lázních

 

Ponuka je oveľa, oveľa väčšia, my sme sa dnes len na pár príkladoch snažili ukázať, že aj u nás nakúpite darčeky, ktoré sa zmestia pod stromček ako prekvapenie. Ale stále vedie ako darček a ten pod stromček už nedáte, detskú izbu pre deti. preto tak často na nábytku Aldo nájdete ich ponuku pred Vianocami za zvýhodnené ceny.